Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy egy 15 éves srác, valahogy összejön egy 20+ csajjal?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés,hogy eggyáltalán van-e erre példa és mi a hátránya a dolognak ... mindenki veleményét meghallgatom,ha azt az illető normálisan kulturáltan válaszolja meg :) köszönöm

2017. dec. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Ha csak nem egy nagyon aberrált a 20 éves.

Van néhány fantázia ami szimplán nem létezik a való életben. Egy érettebb lányt nem nagyon fog lázba hozni a még kifejletlen tested.

De énis sokat álmodtam ilyesmikről, szóval nem hibáztatlak.

2017. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

21 voltam, amikor egy 16 évest nagyon szimpatikusnak találtam. Amúgy az elején nem tudtam, hogy fiatalkorú. Inkább mondtam volna rá, hogy már elmúlt 20.

Nagyon pici esély van rá. Huszonévesen ha végignézel a 15 éveseken, akkor a szemedben még gyerekek.

Egy 15 éves 20 évessel ritka, 20 éves 25 évessel már nem annyira.

2017. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ismertem egy 17 éves srácot, aki összejött egy 28 éves csajjal. Pár hónapig voltak együtt, a srác nagyon szerette, teljesen függött tőle. Nem tudom, mit akartak egymástól. Velem is akart már összejönni pár fiatalabb srác de eszemben sincs ilyesmibe belemenni. Nekik azért fontos ez, hogy eldicsekedjenek a haveroknak, hogy megraktak egy idősebb csajt, és kész. Normális nő ilyesmiben nem lesz partner.

Viszont a fiúk egy idő után férfiak lesznek és dobnak egy hátraarcot: a 16 éveseket kezdik el kergetni 40+ évesen.

Szerintem egyik véglet sem normális.

2017. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagy az esélye, ha az a csaj egy önbizalomhiányos, rusnya trampli.
2017. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerekcsőszként?
2017. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" fiatalkorú"


Fiatalkorú a büntető jogban van. A polgári jogban 18 év alatt kiskorú.

2017. dec. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20+ evesen nagyon gyereknek latod magadhoz kepest a 15 eves fiukat. Olyasmi ez, mint amikor ovodaskorodban szerelmes vagy a csoporttarsadba, de attol meg kamaszkorodban nem fognak tetszeni az ovodas kislanyok.
2017. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!