Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anna, Regina, Dóri ismerőseite...

Anna, Regina, Dóri ismerőseitek milyen személyiségüek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem Dórinak hívnak, és sokszor vagyok ideges, túlgondolkozom a dolgokat, nem vagyok egy nagy társasági ember, de attól még próbálok kedves lenni mindenkivel :). Nem a névtől függ a személyiség.
2017. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyik Dori ismerosom mizantrop, a masik pedig jofej.
2017. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben lévő Annák miden esetben (és ez kicsit fura, hogy ennyire "általános" az én esetemben) átlag felett intelligensek, könnyen kezelik a problémákat és nagyon dekoratívak.


A Dórák (valamiért az általam ismert Dórák is nagyon hasonlóak) kicsit színpadiasak, gyakran megjátsszák magukat, nagyszájúak, viszont egyben őszinték és szókimondóak is. Szintén intelligensek, viszont nem átlagon felül. Optimista szemléletűek, viszont túlzottan egocentrikusak.


Reginát sajnos nem ismerek.

2017. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anna: jokedvu, vicces

Regina: flegma, de jo fej, bunko neha, vicces

Dori: ribis

2017. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Regina: Nem ismerek egyet sem.

Dóra: Volt egy Dóra nevű osztálytársam. Okos, szerény és szép.

Anna: Nem ismerek egyet sem személyesen. De az biztos, hogyha lányom lesz, az Anna nevet kapja majd. :) Ezt már kislány koromban eldöntöttem.

2017. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Dóra - kicsit beképzelt , flegma, társasági személy - bulikban.


Regina nincs.


Talán Anna - törődik az emberekkel, próbál segíteni, érdeklődő, szépen kezel egy-egy helyzetet, komoly.

2017. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sok Dóri ismerősöm van, alapvetően mind kedves és rendes, de tök különböző személyiségek. Van olyan, ki kcsit Pán Péter és sosem fog felnőni, de komoly, rendezett is.


Anna: kedves, cuki lányok.


Regina: fúúúúú, eddig 2 Reginát ismertem, és mindkettő borzalom volt. Mindkettő tanulatlan, buta, beképzelt, k...s, rajoskodó, közönséges volt.

2017. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!