Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi beszólogatós...

Miért van ennyi beszólogatós és arrogáns ember itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Ha nem tud normálisan válaszolni, akkor minek válaszol arrogánsan egy normális kérdésre?
2017. dec. 17. 16:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek mert a többség normális!
2017. dec. 17. 16:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert arctalanul könnyű és vicces bunkónak lenni, nincs következménye.
2017. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt tudnak olyanok lenni amilyenek nem mernek élőben lenni
2017. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert általában az interneten, sőt, általában az életben is sokan vannak ilyenek.
2017. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert arc nélkül bátor. Sokan unatkoznak, vagy itt élik ki agresszív hajlamaikat. Élőben ez neccesebb, mert esetleg a kérdező kiveri a fogait egy beszólás után, de itt ez a veszély nem fenyegeti.
2017. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem látjuk a kérdezőt, nem látjuk csak a kérdést. Nem látjuk, hogy könnyezve, utolsó kétségbeesében tette fel a kérdést. Nem látjuk mennyire magányos, és nem látjuk, hogy mi is kerülhetünk hasonló szorongató helyzetbe.
2017. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életben is ezt látom, mindenki bunkó és arrogáns a másikkal.
2017. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy ezer oka lehet.


Szar élete van és így éli ki magát. Pillanatnyilag van szar kedve. Vagy lehet hogy akármennyire normális a kérdés, mégis fárasztó, bicskanyitogató.


Én is néha kiakadok mikor valaki kiír egy kérdést amire Google első találata választ adott volna.


Persze valahol vicces hogy az ember felidegesíti magát egy random kérdésen és kényszert érez szinte hogy válaszoljon rá :D

2017. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a nagy megmondók, másokat kritizálók az életben semmit nem értek el. Itt élik ki magukat.


Én is azért "érek rá" többet, mert GYES - en vagyok. Nem jár láblógatással ez sem, de többet vagyok itthon, és egy leveskavarás meg peluscsere között lehet pötyögni. Munkahelyen koncentrálva NEM. Olyat is ismerek aki tud, csak neki meg mindig sír a szája, hogy szar fizuért van szar helyen és 10 éve nem jut előre, nem dicsérik soha. OMG! :D


Akiket ismerek és sikeresek, azok dolgoznak, fejlesztik magukat, esetleg még család stb... És nem gyakoriznak minden nap! Bocs a rendszeres fórumozóktól. Viszont sokan álmodnak sok pénzről meg igazi karrierről, vezetőként vagy vállalkozóként - bár én utóbbiaktól frászt kapok, mert valahogy nem az értelmesebbje ugrik be róluk. Na mindegy. Na ezeket el lehet felejteni napi több órás netezés mellett. Sokakban ez a frusztráció van meg.


Osztják itt az észt gyerekvállalásról, házasságról, karrierről, a karácsonyi bónuszos kérdésnél meg mindenkiről süt a csóróság. Na de akkor hol van a sok megmondó...? Ilyenkor csak mosolygok, mert nekünk meg tényleg jól megy és TUDOM, hogy milyen egy igazán sikeres, felfelé törő ember élete. Nekik nincs idejük itt fröcsögni naphosszakat.


Úgyhogy ennyi a válasz. Ami nincs meg az életben, azt itt behaluzzák maguknak. :) Ugyanez van az ősanyákkal is... :) Valahol ki kell élnie a fontoskodást, mert fontos helyen a kutya nem kérdezi. :D

2017. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács kimaradt az ilyen emberek számára: Ugyanennyi időráfordítás az önfejlesztésre és máris lesz haladás. Nyelveket mindenhol keresik pl. Hajrá nyelvtanulás... :)
2017. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!