Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes telefonszámot cserélni...

Érdemes telefonszámot cserélni, vagy majd megunja az illető?

Figyelt kérdés
Valaki zaklat egy Magyarországi városból.Ma pl. vezetékes fülkéből hívott,a tudakozó szerint.Hivatalos helyen van ott folyó ügyem, akik nem flúgosok,hogy hívogatnának.

2017. dec. 22. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ugyeddel kapcsolatban zaklatnak? Fenyegetnek? Vagy csak ugy szorakozik valaki?


Rogzitsd a beszelgetest es jelentsd fel.

2017. dec. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom az okát,mert nem beszélünk soha.De,kicsit furcsa, hogy senkit nem ismerek ott és mindig onnan jön a hívás.Ha visszahívom,akkor tagadja, máskor szerinte téves volt a hívás, most meg egy fülkéből jött.
2017. dec. 22. 04:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint,olyan értelemben nem tudom az okot,hogy mi ezzel a cél,hogy nem közöl konkrétumot,csak annyit, hogy téves hívás,meg fülkéből szórakozik.
2017. dec. 22. 04:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a számokat, ahonnan a zaklató hívások jönnek.
2017. dec. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem simán lehet az is, hogy el van ütve valakinek a telefonszáma és ezért hív mindig téged. Amúgy fogod és letiltod.
2017. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne láss rémeket!

Engem hetente 5x hívnak az egyik bank helyett, mert egy szám eltéréssel azonos a számunk.

2017. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!