Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik adón lesz a Reszkessete...

Melyik adón lesz a Reszkessetek betőrök?

Figyelt kérdés
Nagyon feldobja a karácsonyi hangulatot.

2017. dec. 23. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Marhára, szerintem dögunalmas már, meg ugy volt nem lesz es kiakadtak az emberek. Ez mar szánalom, aki akarja nézni az töltse le a netrol es jatsza le magának karácsonykor, ne hőborogjon.
2017. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Remelem egyiken se...
2017. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Tv2-n tudtommal, eddig mindig az rtlen ment, most átadták a stafétabotot. Amúgy én is ki vagyok már tőle:'D
2017. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Emlékszem volt olyan,hogy az rtl Kolosi Péterrel csinált videót talán a Fókusz,hogy mennyire jó a magyar embereknek ez a film levetítése minden évben 25-ször. Azt a nyálas,képmutató,pökhendi stílust,hogy hülyének nézik az embereket...nekik semmibe nem kerül egy ilyen film,még a karácsonyból is csak több pénzt akarnak csinálni,mert normális,jó filmre nem költene az Rtl,akkor meg kéne venni a vetítési jogot és nem lenne akkora haszna. Így meg minden évben eljátsszák,hogy ez KELL a tv nézőknek,közben csak minél kisebb befektetéssel akarnak minél nagyobb hasznot.
2017. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az összesen
2017. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Remélem sehol,azt a filmet még nézni is kínos.

Csurgónyálú szandálos fogyatékosoknak való műsor.

2017. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Minden évben ezt nézni már túlzás szerintem, én nem hiszem el hogy ennyi eszük van a magyaroknak hogy képesek minden karácsonykor ugyanazt a filmet nézni, en inkább a laptopomon nézek majd egy olyan filmet amit meg nem láttam.
2017. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Örlüjünk,hisz drága Andy Vajna felvásárolta a Reszkessetek, betörők! jogait, így mostantól a TV2- n lesz a film. Hip-hip-hurrá!

Én alapból nem szeretem a filmet, a legklisésebb, legunalmasabb dolog, ami csak a karácsonyhoz köthető.

2017. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
11%
Miért kell lehurrogni mindent? Főleg karácsonykor. 3 napot nem bírtok ki? Tipikus magyar gyökérség. Ha nem érdekel, van 1000 másik csatorna amit lehet nézni!
2017. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Igazad van. Sajnos a filmet nem néztem meg, már nincs egy normális adó, ahol ne legyen 15 percenként 10 perces gyógyszer reklám.
2017. dec. 25. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!