Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen elrontott világ van?

Miért ilyen elrontott világ van?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálsz jófej lenni, akkor szemetek veled és kihasználnak, de ha bunkó, flegma s#ar vagy akkor csak úgy istenítenek.
2017. dec. 26. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert az önző, "mert megérdemled" hozzáállás divat. Lehet ilyennek is lenni, meg jóhiszemű, szelídnek, aki nem tapos és nem vág vissza. Kérdés az, hogy ki, milyen erkölcsi zsinórmérték alapján él, ill. miből ítéli meg a saját cselekedeit. Úgy gondolom, hogy hosszútávon akkor nyugodt a lelkiismeret, ha jóra törekszel, annak ellenére, ha olykor ki is használnak.
2017. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, legyél bunkó flegma sz*r. Garantálom hogy mindenki utálni fog. A világ nem ennyire egyszerű mint ahogy te azt elképzeled.
2017. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs fekete meg fehér. az jár jól, aki gondolkozik, és az adott szituációban tud dönteni jól. van, amikor muszáj törtetőnek lenni, de ez nem zárja ki azt, hogy alapvetően jófej legyél más szituációkban. van, amikor ez, van amikor az visz előre.


pont az a hülye, aki úgy gondolkozik, hogy én legalább soha senkinek nem ártanék senkinek a saját érdekeim eléréséért. ez az életet nem fogja meghatni meg a sorsot...

2017. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Sajna azt a világot éljük ha nincs bizonyiték nincs bűn semm.Ha az áldozat nem készit video felvételt miközben ki csinálják.És ezt nem dobja a tömegek elé nem fog történi semmi.Igen is van rossz és jó elég naiv gondolat hogy, mindenki bocsánatot kap ha van valami az élet után.
2017. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Azért szar ez az egész világ, mert ti emberek szarok vagytok! És én? Én is egy kicsit...talán én is egy kicsit." Beatrice együttes-Nagy Feró
2017. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Szerintem ez személyfüggő. Ha átmész negatív irányba, meglehet mégjobban "lekezelőek" lesznek az irányodba, és talán úgy érzik ezzel tényleg megadod az okot, hogy hogyan bánjanak veled, talán ezzel igazolják magukat, hogy a múltban "megérdemelted", hogy kihasználjanak.
2017. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kink s mi a jófej:DDD
2017. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A világod olyan, amilyenné teszed.
2017. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!