Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS! Van itt koztetek olyan,...

SOS! Van itt koztetek olyan, akinek nincs sajat otthona, mert elvesztette es csak adossag maradt?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki ugy erzi, megbolondul az unnepek alatt, mert nem tud ertelmet adni az eletenek? Eletem derekam tul, anyammal elek, a parkapcsolat nem hogy nem jott ossze, meg.meg is alaztak. Hagytam sot visszakertem magam hogy ne legyek egyedul. Legy rendben onmagaddal, utana lehet nyitni.Mert ez olyan egyszeru?! Pszichologusok! Hivatasos beszelgetok. Sztkban semmit nem ernek. Maszekban szinten semmit, es megfizethetetlen. Karacsony be happ. Hogyan? Ha nincs meg a lelek nyugalma. Ha elveszett az otthon ha nincs mar szukseg az emberre ha szetszeled a csalad ha nincs tars mert a happy a kelendo. Ordogi kor. Elmegy az ido elmegy az elet es ott a kerdes: miert, hogyan, es minek
2017. dec. 26. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs... a mai fiatalok legtöbbje már csak addig nyujtózkodik mig a takarója ér.....
2017. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hala istennek! A nyujtozkodos nem en voltam hanem cegvezeto
2017. dec. 26. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége nem képes a kezében tartani az életét,pesszimasta és ahelyett,hogy tenne vmit,itt siránkozik.
2017. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez van, kapd össze magad, és indulj neki ujra....
2017. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, az évek alatt sokmindent megtapasztaltam. Én a túlélő fajta vagyok. Farkaskölykök voltunk a társadalom azon részén, ahol lelket csak nyomokban lehetett felfedezni. Olyanná váltunk, akik nem tudják feladni. Kényszeresen kaparunk előre, még ha pofára is esünk néha. Otthonelvesztők voltunk (gyerekek voltunk és jött lakásmaffia), de ez sem tört meg. Nyilván életreszóló nyomokat hagyott bennünk, de mindig újrakezdeném. Te se add fel.
2017. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!