Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor voltál a legboldogabb?

Mikor voltál a legboldogabb?

Figyelt kérdés

Voltak-e ebben az időszakban olyan pillanatok is, amikor egyedül voltál?

Biztos vagy benne, hogy szükséged van egy másik emberre is ahhoz, hogy szeretetet érezhess saját életed iránt? Hogyan reagálnak rád az emberek, ha boldognak látnak? A párkapcsolat vajon garancia a beteljesülésre és a boldogságra?


Kalandorok kiméljenek.



2017. dec. 29. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a párkapcsolat rontotta el a boldogságomat és kiegyensúlyozottságomat.
2017. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ebben az elcseszett világban őszintén boldog lehetek, de magammal, az életemmel elégedett vagyok, és ehhez nincs szükségem párra.
2017. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem garancia a boldogságra a párkapcsolat, mert egy olyan kapcsolat ahol a párkapcsolattól várják a boldogságot sosem lesz teljes, és boldog. Én úgy gondolom, hogy nincs szükség másra a boldogsághoz, csak saját magunkra, nem jó egy másik embertől függni. Én akkor voltam a legboldogabb, amikor nem kellett senkinek megfeleljek, nem várt el tőlem senki semmit, csak éltem az életem és nem gondoltam semmire.
2017. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyerekként
2017. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, 2005-ben;

2, Egyedül voltam párkapcsolat terén, de egy rendkívüli emberrel találkozhattam, együtt munkálkodtunk, ami szuper volt;

3, Nincs szükségem rá, azonban valahogy a lényemben van, hogy segíthessek valakinek valamiben, akárcsak hogy meghallgassam, vagy javaslatot adhassak valakinek valamiben;

4, Ritka az ilyen alkalom: aki jó emberismerő, az észreveszi és örül neki, aki pedig az a "ba××nk alá a másiknak" beállítottságú, na az meg dul-ful, hogy most örülök valaminek, így azon agyal, hogy ez az állapot rövid ideig tartson;

5, Nem az, de ha jó találat van, akkor pozitív irányba változást hozhat az egyének életében.

2017. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18-20 között

Volt párkapcsolatom, de távkapcsolat.

Nem, nincs szükségem a boldogsághoz másik emberre, nem, a párkapcsolat nem garancia semmire. (De eltelt vagy 10 év, mire idáig eljutottam.)

2017. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem garancia a boldogságra, bármikor véget érhet bármi, ami addig boldoggá tett. De az mindenképp igaz, hogy akkor van nagyobb esélyed a boldogság kiteljesedésére, ha van valaki, akivel megoszthatod a boldogságod (itt nem feltétlen párkapcsolatra gondolok, lehet egy barátról, rokonról is szó).


Velem az a gond, hogy nagyon nehezen élem meg, ha valami rossz történik, akár valami apróság miatt is magam alatt tudok lenni, ezért nekem szükségem van arra, hogy lelki biztonságot nyújtson a családom, a barátnőm és a párom is. Persze, egyedül is tudni kell boldogulni az életben, de sokkal könnyebb szembenézni a problémákkal úgy, hogy ha tudod, hogy több olyan személy is van melletted, aki támogat és szeret. És persze még jobb érzés megosztani az örömöt is, ha sikerült valami rossz dolgon túllendülni.

2017. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!