Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok bunkó lenni...

Miért nem tudok bunkó lenni senkivel? Miért hagyom magam megalázni?

Figyelt kérdés
A kérdés fura, tudom. Nem tudok visszaszólni senkinek, nem azért mert félek, hanem mert mindig arra gondolok hogy rossz lesz az illetõnek... Viszont így folyton bántanak, mert elég könnyû célpont vagyok. Mit tegyek annak érdekében hogy képes legyek megvédeni magam?
2017. dec. 30. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha valaki téged bánt, az nem érdemel kíméletet.
2017. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam majd elmult mert az emberek gonoszak. Te neked is lassan el fog mulni ez az erzes mert vegul addig sertenek ameddig kiolik beloled.
2017. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez így tényleg fura kérdés. Miért érdekel, hogy ha visszaszólsz, az "rossz lessz" annak, aki teged bánt, "beléd rúg". Szép- szép, hogy nem vagy agresszív, de azért ennyire nem szabad túlzásba vinni, mert sokan fogják "beléd törölni a lábukat".
2017. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A suliban piszkálnak?

Alapvetően azt hiszem más a szituáció egy osztályban, mint a felnőtt világban, ezért kérdeztem, hogy sulis történetről van-e szó? Ha osztálytársak piszkálnak az lehet módszeres zaklatás is, kamaszok között nagyon gyakori. Ha ilyesmiről van szó, tudok tanácsot adni.

2017. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem értékeled magad. Állj a sarkadra!
2017. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert semmire sem tartod magadat, nincs önbecsülésed, egy kis sz@r vagy...

Az vagy sz@rjankó?


Nem bunkóság, ilyenre visszaszólni.Dobd a labdát bátran csak vigyázz nehogy téglát kapj válaszul;)

2017. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem meg nem kell változnod , nagyon ritka a mai világban ha valakinek ekkora szîve van és nem az a célja hogy a másikat eltapossa. Én is ilyen vagyok , 1-2 éve folyamatosan sírtam mert megbántottak , kihasználtak az emberek akkor mindenáron vàltozni akartam én is beakartam állni a bunkók közé. Egy ideig ment is majd rájöttem hogy én nem akarok változni én ilyen vagyok nekem az ad örömet ha másnak segíthetek még akkoris ha a másik illetőtöl ezt tudom hogy soha nem kapom vissza. Elég szomorú hogy egy olyan világban élünk ahol már semmit nem jelent az empátia, sajnos egyetemen/ munkahelyen még gyakoribb a bunkó megnyilvánulás. El kell fogadnod hogy ilyen vagy és ezt sohase negatívumként éld meg inkább legyèl büszke arra hogy különleges vagy, a negatív hozzászólásokat meg nem kell figyelembe venned mert valószínűen ezek az emberek a saját lelki nyomorúságukat rajtad akarják kiélni! Fel a fejjel!
2018. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!