Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról amit...

Mit gondoltok arról amit Logan Paul tett?

Figyelt kérdés
Nekem nagy csalódás, nem értem, hogy mehetett ilyen messzire. Szerintetek lesz következménye?

2018. jan. 2. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
61%
Mi történt vele? Vagy mit tett?
2018. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyaltalan kirol van szo? Ismerni kene valahonnan ezt a tagot?
2018. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Én egy valamit nem értek. A bocsánatkérésben elmondta, hogy megbánta, amit tett, rosszul cselekedett, nem így kellett volna lereagálni a dolgot. Ez még érthető is szerintem, a hirtelen sokkban azt sem tudja mit csináljon az ember, valaki úgy reagál, valaki úgy (sajnos tapasztalat), ezzel semmi gond nincs véleményem szerint. Viszont, nem tudom, és nem is fogom megérteni, hogy miért töltötte fel a videót, vagy hogy miért nem vágta ki belőle ezt a részt. Akkor, utólag megnézve nem érezte, hogy ezt mégsem kéne? A bocsánatkérésben megbánta már, de mikor felrakta eszébe sem jutott, hogy ezt nem kellene, csak akkor, amikor számos ember kiakadt? Számomra ez totál ellentmondásos a bocsánatkérésével, ergo nem is tudom komolyan venni azt.
2018. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Először nem értettem - amikor olvastam a cikket, hogy mi a baj ezzel, utána írta valaki


"Az ominózus videó INDEXKÉPE gyakorlatilag egy selfie volt egy felakasztott holttesttel! Itt nemcsak azzal van probléma, hogy levideózta az elhunytat, hanem hogy arra használta fel, hogy nézettséget generáljon vele.

Valamint engem nem annyira a reakciója zavart egyébként sem, hanem maga a tény, hogy miután meglátták, nem kikapcsolták a kamerát, hanem odamentek a testhez, és csináltak róla pár közelit...

Lehet mosdatni a srácot, de erre a tettre szerintem nem sok magyarázat van. Mondhat bármit, ezt nagyon eltolta."


Nálunk is volt a családban, aki felakasztotta magát, a családtagjai találtak rá, hát nem tudom mit érezne a srác, ha egy számára érzékeny témával viccelődnének. Mert én is szeretem a fekete humort, de ez már szerintem nem az a kategória.

2018. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
83% Az ilyenek k-rvára nem bánnak meg semmit. Volt az a szépségkirálynő is, aki konditeremben lefotózott egy idősebb, zuhanyzó nőt, aztán szörnyülködve posztolta, az is csak a népharag miatt tanúsított megbánást. Ez is csak egy póz, aztán szívják tovább a kokót és röhögnek mindenen.
2018. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Na ez az, ettől még durvább az egész, hogy ez nem egy live videó amin már nem tudsz változtatni. Ő ezt megvágta. Tényleg van aki nevetéssel reagál ilyen szituációkra de ő ezt tudatosan benne is hagyta. Legalább 5-6 órát biztos foglalkozott ezzel a videóval és ennyi idő alatt sem érezte, hogy nem kéne??
2018. jan. 3. 00:00
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, ne értsetek félre, nem gondolom, hogy ettől még oké ezzel viccelődni, viszont szerintem a kezdeti sokk sok mindent kihozhat az emberekből. Ezt nem mondom, hogy elnézem, de talán meg tudom érteni. És semmi gond nem lett volna belőle, ha leállítják a videót, vagy ha nem, akkor legalább nem töltik fel, és akkor senkit sem bántanak meg vele. Viszont így, valóban nekem is az egész bocsánatkérés megrendezettnek, egy újabb nézettségvadász videó, 0 megbánással, és a legszomorúbb, hogy sok rajongó még ezt is elnézi.

83%os voltam

2018. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Persze, hiszen a legtöbb rajongója gyerek, akik nem érzik ennek a súlyát
2018. jan. 3. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!