Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy van ez?

Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egy valamit nem igazán értek az emberekben. Igazságszerint azt hogy ha például valaki embereket segít akkor miért vár érte pénzt? Akkor hogy hogy nem merűl fel senkiben hogy csak pénzért csinálja? Magyarul az a furcsa nekem ha segítesz valakinek miért kap érte fizetést? Valahogy nekem ez a 2 nem illik össze.
2018. jan. 9. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert valamiből meg kell élniük. Ha most szociális munkásokra gondolsz pl nekik ez a munkájuk. Nem lenne idejük mellette fizető állást is keresni.
2018. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenkit csak a penz motival. Az a jo, ha az ember olyan szakmat valaszt, amit szeret csinalni.
2018. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés:

Ha egy segítő szakember segít a másikon, akkor jót tesz a másikkal, Ő pedig alkalmazza a tudását és saját magának "flow-élménye" lesz. Ha a segítő nem kapna bért a munkájáért, akkor nem tudna adót fizetni, amiből (a sok kicsiből) nem lenne megfelelő műszer pl.: az életmentéshez. A társadalom nem biztos, hogy jó szemmel nézné, hogy van, akik nem fizetnek adót.

Hidd el: minden segítő szakember megteszi azt, amit tud: erre tették fel az életüket.

2018. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget :)!
2018. jan. 9. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én segítek másoknak Ökomenikus segélyszervezeten keresztül INGYEN. ÉTELT OSZTOK, RUHÁT OSZTOK STB
2018. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!