Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Iszonyu nagy zavar van a fejemben. Tudjátok pár hónapja kiderűlt hogy meleg vagyok és azóta teljesen megkavarodott a fejem azt sem tudom ki vagyok néha. Úgy érzem hogy van bennem egy lányosabb én meg egy fiúsabb. Nem tudom néha elő jön egy olyan énem akit én csak "Csillának" hívnak mert általánosban mindig így csúfoltak. Ilyenkor sokkal de sokkal magabiztosabb vagyok nem érzem magam olyan ragaszkodó kis érzkeny nem normálisnak aki mindenkinek meg akar felelni. Ilyenkor nem akarok ragaszkodni senkihez mert nem érdekel az egész. És mindegy egyes nappal ahogy gondolkodok a múlton egyre több olyan dolog jön elő amikor piszkáltak és folytogattak meg ilyenek. Mindig azzal piszkáltak hogy túl lányos vagyok pedig csak félénk voltam féltem tőllük. Sokszor próbáltam barátkozni fiúkkal is csak szimplán focizni velük de mindig bántottak meg volt amikor a foci labdát teljes erőből a fejemhez rugták. Meg most jut eszembe egyszer az egyik tanár majdnem a fejemhez vágott egy kézilabdát. Plusz a munkahelyemen az egyik agresszív szakács még a piskótát is hozzám vágta. Meg még általánosban az udvaron téglával dobáltak. Meg ami legkorábban történt az az amikor a számba nyomták a homokot. Nem értem hogy miért gyengülök el megint az az érzemi gyengeség leszek miután ezeket leírtam aki voltam. Furcsa nekem ez az egész.
2018. jan. 11. 01:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a leírásodból számomra nem derül ki, hogy mi a probléma. A rossz emlékek néha rátörnek az emberre. Ez normális, de ha nem tudod kezelni, ha megbénítanak ezek az emlékek, akkor segítséget kell kérni szakembertől, aki segít ezeket feldolgozni.

Tudom, nem ilyen válaszban bíztál, de ennyi információ alapján semmit sem lehet tanácsolni, csak hogy kérj komolyabb segítséget.

2018. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!