Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki kínai oldalakon ("ali"...

Ciki kínai oldalakon ("ali" és hasonlók) vásárolni?

Figyelt kérdés

Mármint, ilyen apróságokat csak, hogy telefontok, táska, kozmetikai táska, díszek a lakásba (fogasok, dobozok, akasztók, tárolók), ékszerek, pénztárca...

Természetesen nem hamisítványokat meg más márkák koppintásait, hanem átlagos dolgokat.

Ruhát is vennék, de a boltban is nehezen kapok magamra (keskeny a derekam, széles a csípőm, muszáj felpróbálnom), nem tudok adni az EU-s számozásra se, nemhogy a kínaira.


A dolgok minőségével eddig nem volt gond.


24l


2018. jan. 12. 13:48
 1/9 A kérdező kommentje:
e-bay, aliexpress, wish és hasonló oldalakra gondolok, csak nem akartam kiírni a kérdésbe
2018. jan. 12. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne ciki? Mert nem márkás vagy mi? Elég sok ember vásárol ott telefontokokat. :D

Kínai újévkor nem érdemes onnan rendelni, mert sokáig tart míg elpostázzák, ha elpostázzák.

2018. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, egy csomó ember rendelget onnan
2018. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt...miért fizetnél érte többet máshol, ha az olcsóbb ugyanúgy ellátja a funkcióját. De műszaki cikkeket nem vennék az biztos..pl húgom vett 200 (!!!)Forintért 5 darab 32 gigás pendrive-ot, és egyiket se ismerte fel a számítógép. Meg láttam 500.000 mAh PowerBankot 5ezerért, amikor az én 26800mAh-s powerbankom volt 16.000..elgondolkodtató, hogy az ilyenekben lehet-e bízni. Meg a ruhákban, amik képen jól néznek ki, de megrendelve teljesen más méretezésű és 200% pamut, de amikor felveszem akkora szikrát vet a műszálas anyag, hogy csoda hogy nem gyulladt még ki a lakás :D De amiket írtál telefontok stb azt simán megvenném én is ilyen oldalról olcsón
2018. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szlory ***** válasza:
100%

Annyira sok, hogy a Magyar Posta dolgozói rühellik, de nagyon. :D


Amúgy nem ciki. Sok olyan dolgot is megkapsz, amit itthon nem, vagy nehezen. Én már ott tartok, hogy bármilyen hülyeséget találok ki és rákeresek, ezeknek van rá eladható termék. :D


Persze van koppintás is, de saját "márkák" is. Minőséggel lehet gond, de nem minden esetben. Ruhákra is jó, az elején kis tétben kezdd, hogy a méretezést kitapasztald. De általában oda van írva, mi hány centi és többnyire pontos.

2018. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is onnan vásárolok az olcsó postaköltség miatt. Műszaki cikkeknél nem szabad a legolcsóbbat megvenni mert az gagyi és nem a valós adatokat adják meg. Én is vásároltam 64 gigás pendrive-ot ami kemény 16 gigát tudott, azt is iszonyú lassan másolta fel.
2018. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, szeretek alin garázdálkodni,ékszerek,sminkek, ilyesmik, sokszor kérdezik honnan van bár tudni kell hogy kell elkerülni a gagyit, én pl csak olyat veszek aminek van vevő által készített fényképes értékelése.
2018. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen kérdés a ciki. Süt belőle a másoknak való megfeellési kényszer. Jaj, mit fog mondani a falu népe? Nem mások véleményével kell foglalkozni, hanem azt tenni, ami jólesik.
2018. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Ali-ról rendelek sok mindent, főleg bizsut, konyhai apróságokat... stb. Egyáltalán nem gáz, hogy a 300Ftért veszem azt a nyakláncot, ami máshol 1500.
2018. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!