Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik nem tudnak buszon/vonaton hátrafelé ülve utazni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én se szeretek hátrafelé utazni.
2018. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan az, hogy nem tudnak hátrafelé ülve utazni. Komolyan van aki ebbe egy egész regényt belegondol??
2018. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mi lenne? Az ő baja. Vagy van hely neki, vagy akkor áll, ennyi.
2018. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mint ahogy a tériszonyos vagy a főzeléket szerető emberekről sincs. Miért is lenne?
2018. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Az utazás alapból megtéveszti a szervezetet. Az agy érzékeli,hogy a test mozgásban van,viszont mégsem mozog. Emiatt jelentkeznek rosszúllétek. Ha viszon még mozgásiránnyal ellentétesen ülünk,akkor ez nagyon megzavarja az agyat,ami rosszúlléttel,hányingerrel jár. Vannak kik jobban bírják,vannak kik kevésbé. Ennyi.
2018. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom róluk, hogy sz@r nekik. Én is ilyen vagyok, így nekem is sz@r. Szédülés, fejfájás, hányinger...

Ettől még teljes életet élek. Nem ez határoz meg. Önéletrajzba nem írom bele.

2018. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy nem tudnak háttal utazni. Mi a kérdés?


Ez egy tény, nem kell mindenről fene nagy véleménnyel lennünk.

2018. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy sose értettem ezeket az embereket, de nem is érdekel. Ha menetiránnyal szemben vannak bőven üres helyek, ne mellém akarjon ülni.
2018. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi, csak nem ertem. En eleg konnyen rosszul leszek utazasnal, de pl vonatton menetiranynak hattal se erzek semmit. Meg a gyorsvonat is olyan lassan megy, hogy keptelenseg rosszul lenni tole szerintem...
2018. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem. Egy ilyet ismertem, alsóban egy srácot, aki alapból olyan gyenge, bőgős gyerek volt. Azt hittem mindig, csak hisztikézik, minden miatt nyávogott.
2018. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!