Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltoztatható-e az alapvető...

Megváltoztatható-e az alapvető személyiség, értékrend? Ha másként nem legalább látszólagosan? Vagyis hogyan lehet megtanulni jól színészkedni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van. Az emberek többsége egyforma: a…s, gonosz, hazug, hatalom- és pénzéhes népség. Nem hiába egy valódi barátnőm van csak, a többi felszínes ismeretség legfeljebb. Ha kérik és/vagy tudok, akkor segítek, bár ebben is ráfáztam párszor, de én nem szeretek segítséget kérni másoktól. Alapjáraton csendes vagyok, egyáltalán nem vagány… ezt a kollégáim tudják a leginkább. Ha igaz lenne rám a skorpióra vonatkozó összes tulajdonság, akkor már milliomos lennék. De valamit nagyon elrontottak ott fent. Azt gondoltam, ha rendesen dolgozok, akkor majd egyről a kettőre jutok, de nem. Azt gondoltam, ha kedves vagyok és normális, akkor lesz jó néhány barátom, akivel kölcsönösen számíthatunk egymásra, de nem.


De ami a leginkább bosszant az az, hogy a pasik jelentős része telesírja a világot, hogy nincsenek normális csajok/nők, mert mindegyik becsapja őket, aztán lelépnek és mindegyik sok-sok pénzt, meg izmos, jóképű pasit akar csak. Aztán amikor az ember egyébként önbizalomhiányos lánya ezeket hallva, túllépve a saját korlátain célozgatni merészel, hogy neki megfelelne ez a szintén önbizalomhiányos, agyonsebzett pasi, mert a szövege, a világnézete és az emberi kapcsolatokról alkotott véleményük is megegyezik, sőt még csinosnak is tartja a nőt, szereti a társaságát, akkor a pasi válaszul belemar a felé kinyújtott kézbe, meg odaveti, hogy nyomul a nő!


Ez utóbbi végleg betette azt a bizonyos kaput. Mivel úgy látszik, hogy pasiknak legfeljebb lelki szemetesládának felelek meg, a másik dologra, a karrier építésére (pénzszerzésre) kéne koncentrálnom. Ide viszont nagyfokú színészkedés és az önbizalom látszata kell. Nap, mint nap látom a hízelgést. Hogy kell ezt „jól” csinálni? Akinek hasonló problémája volt, hogyan próbált változtatni? És végül sikerült-e?



2018. jan. 21. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alap kérdésre válaszolva szerintem nem. Max. nagyon nagy akaraterővel. De talán még akkor sem.

Egyébként attól, hogy egy-két pasi megbántott, nem az összes rossz. Ezt a sztereotípiát a nőkkel kapcsolatban én sem értem, akik így látják inkább sértődött kisfiúk, mint férfiak.

Szintén önbizalomhiányos skorpióként írom ezt. :D

2018. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az összes rossz, a szóban forgó sem az "elvileg". De gyakorlatilag felsorolta a számára ideális nő ismérveit, ami pont passzolt rám, ezért vettem a bátorságot egy kis célozgatásra, de korántsem volt nyomulás, az távol áll tőlem. Én megtartottam volna örökbe... De ez már csak az utolsó csepp volt. Azoknak áll a világ, akik alakoskodnak, ezt kellene mesteri szinten elsajátítani. Nem szeretnék 20-30 év múlva hajléktalanná válni. Látom a sok nyugdíj előtt álló embert, nem kellenek sehova...
2018. jan. 21. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy te tudnál ilyen alakoskodó, hazug ember lenni? Mert az nem elég, ha csak szeretnél. Ez a szociopatákra hajazó viselkedésforma, ami szerintem nem tanulható.
2018. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sok választásom van, ha "életben" akarok maradni ebben a világban.
2018. jan. 21. 21:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem én vagyok az egyetlen, akinek megfordult a fejében, hogy változtatni kéne valamit.
2018. jan. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!