Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az embereknek nagy...

Miért jó az embereknek nagy dolgokat mondani, ígérni ha utána nem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek akik ígérik így találkozunk úgy találkozunk,utána ha konkrétan rákérdezek akkor nem lesz belőle sem.Sőt kifejezetten elhatárolódnak.Nincs azzal semmi gond ha valaki nem kara találkozni,van kikkel találkoznom,de akkor nem kellene ezt mondogatni.Pl.tegnap írt az egyik ismerősnőm hogy vagyok,mi újság nálam,meg feltett pár kérdést.Mondta gyakran összefutunk,találkozunk különböző programokon,de sehogy se érkezünk szót váltani egymással.Írtam neki,kérdeztem ő hogy van,meg indítványoztam ha gondolja akkor valamikor megihatunk egy kávét.Visszaírt siet a városi autóbuszra,ír majd este.Azóta se írt,pedig online volt hosszabb ideig.Nem értem az ilyesmit.Hiteltelen az egész.Egy kirándulásról is kérdezett voltam-e.Valószínűleg majd oda akar hívni ha aktuális lesz ősszel,hogy ne menjen egyedül,gondolom erre megy ki a játék.

2018. jan. 22. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Na hogy ez? Ez semmi. Azt hittem komolyanb igereteket nem tartanak be, de hogy egy uzenetre amit igert hogy majd visszair, ugyanmar :D
2018. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyabbakat se tartnak be,ez egy példa volt.Pl.munka terén.
2018. jan. 23. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!