Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Mónika...

Mi a véleményetek Mónika YouTube csatornájáról?

Figyelt kérdés

Tehát pl ez a legújabb videó:

https://www.youtube.com/watch?v=WVC9d6HpnFs


Szerintem teljesen ártalmatlan, már-már aranyos az egész stílus de nehéz elhinnem, hogy ez az egész természetes és nem csak a videó kedvéért megy ez a nagy kedveskedés meg családiaskodás.


Kíváncsi vagyok mások véleményére is.


2018. jan. 25. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
De egyébként content az 0, tehát feltételezem, ha nem lenne alapból neve a készítőnek, akkor nem sok mindenkit érdekelne.
2018. jan. 25. 14:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Most miert baj hogy ilyen egy anyuka? Tenyleg csak egy artalmatlan kis video a lanyaval, semmi megjatszas. Egyszeruen latszik hogy a gyerekert “el”. :)
2018. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"... nehéz elhinnem, hogy ez az egész természetes..." Akkor ne hidd el. Én soha nem voltam "Mónika- rajongó", de nem tűnik ez annyira hihetetlennek.
2018. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb olyan mint a többi Youtube vlog videós. Csak ők utálják Mónikát mert ő hendikeppel indult mivel már ismert személyként kezdett el videózni. Nézd meg Dancsó egyik újabb videóját amiben nekimegy Mónika csatornájának.

Ezeket nem azért írtam hogy megvédjem a hölgyet. Eddig egy videóját láttam teljesen. Amit tudok róla az alapján egy családi vlog családoknak amit gyerekek is gond nélkül nézhetnek. Semmi trágárság semmi megmondóemberség stb.

2018. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!