Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hagyjam magam mögött a...

Hogyan hagyjam magam mögött a múltat?

Figyelt kérdés

Órákon általában amikor felszólít a tanár... csak ülök csöndben és képtelen vagyok megszólalni... ha jó is amit mondok, akkor is inkább szinte csak halkan elmotyogom...úgy vagyok vele, hogyha nem biztos hogy jó inkább csöndbe maradok és meg sem próbálom, nehogy hülyeséget mondjak...

Idén lettem 9.-es a mostani osztályom imádom de az előzőt gyűlöltem és leginkáb miattuk van ez az egész... (+önbizalom hiány) Ott mondhattál akármilyen jó dolgot így is úgy is te voltal a sz*r... folyton bántottak és leszóltak...így inkább, meg sem szólaltam... de már bele untam, hogy konkrétan a múlt félelmeiben élek...és félek ha hamar nem változtatok megbélyegeznek... és úgy csak nehezebb lesz...🙁🙁🙁

15/L



2018. jan. 26. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Értelmetlen amit csinálsz, szerintem ezzel kicsit égeted is magad hogy felszólít a tanár te meg ülsz ott kukán.

Ha kérdez a tanár mindenképpen válaszolj valamit, ha esetleg hülyeséget mondasz akkor se kell túlgondolni lődd be poénnak hogy "Azért egy próbát megért" és kész, szerintem rosszul válaszolni egy kérdésre kevésbé kínos mintha meg sem szólalsz.

2018. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én totál az ellenkezője voltam/vagyok. Most volt egy vizsgám az egyetemen, és nem tudtam válaszolni, ezért mondtam valami abszolút hülyeséget, aztán meg hogy hát ezt kár is volt felhoznom mondjuk, csak megszerettem volna törni a csendet. Ha hiszed ha nem az oktatók is értékelik az ilyesmit, közepest kaptam.

Minden jobb annál, mint ülni némán, az a legkínosabb.

2018. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"és leginkáb miattuk van ez az egész..."

Lófa52t, babám! Tudom, hogy másokat okolni sokkal kényelmesebb, de ez bizony a te sarad. Bizonyság erre, hogy most, amikor az imádott társaságban vagy, most sem tudsz kinyílni.

2018. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!