Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így velem?...

Miért viselkedik így velem? Miért ignorál?

Figyelt kérdés

A barátomat kerestem tegnap Skypen (máshol nem birtam elérni), úgyszintén ma is. Csak délután válaszolt, hogy mi történt vele:

"Ja, csak a barátaimmal voltam Whatsappon."

Ez először történt meg. Tudja, hogy én is létezem, tudja, és szándékosan ignorált?

Kérdőre vontam, hogy "Én nem vagyok a barátod? Ilyen könnyű elfelejteni engem?" Lehet, hogy túlreagálom, de ma kaptam hideget-meleget. Még mindig ignorál. Miért? Mit tettem? Olyan jókat szoktunk beszélgetni. Tudja, hogy nagyon kevés barátom van, de mégis ilyen szövegekkel vág vissza. Nagyon rosszul esik.



2018. jan. 26. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Korotok? Nemetek? Előzmény sztori van?
2018. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Lány-fiú. Korai felnőttek. Távkapcsolatban vagyunk már több mint fél éve.

Viszont decemberben szakított velem, hogy felismerjem az értékét, mert szerinte nem szerettem. Visszamentem hozzá, de ez nagyon hosszú lenne, hogy hogyan. Végül ezeket elmondta. Három napja újra (mint régen) beszélgetünk, de most meg ez van...

2018. jan. 26. 21:19
 3/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha értelmetlenül fogalmaztam. Ingerült vagyok.
2018. jan. 26. 21:21
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél olyan mint egy pincsi, aki fut utána. Majd ő "felismeri az értéked" ha már nem nyalizol neki. Ott cseszted el hogy visszamentél hozzá
2018. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De az lenne a kérdésem, hogy mi váltja ki ezt a viselkedést? Miért ilyen velem?
2018. jan. 26. 21:25
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti. Te úgyis visszamész hozzá.
2018. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled már.
2018. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Őőő..picit nem értem: ha ő hagyott ott, nem te mentél vissza hozzá hanem fordítva, nem? Na mindegy, nem ez a lényeg. Te most a fiú vagy a lány vagy? :D

Amúgy meg direkt szivat, hogy fussál utána. Szóval NE fussál utána. Tudom milyen érzés, kb az embert szétveti az ideg, de akkor is gyakorolj önuralmat, ne tegyél a kedvére.

2018. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Érdekes :)

Szóval, akkor sz*rjam le?

2018. jan. 26. 21:27
 10/24 A kérdező kommentje:
Értem. Igen, lány.
2018. jan. 26. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!