Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj a magyar emberrel és...

Mi a baj a magyar emberrel és hogy lehetne rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Szüleimre nézve nekem az jön le, hogy nem azt látják hogy lehetne jobb is hanem hogy rosszabb is lehetne. Számomra ez felfoghatatlan felfogás, nem vágynak semmi újításra, minden jó úgy ahogy van és őket hagyjam békén a nem megszokott dolgokkal. Nem a technikára gondolok hanem például egy nyaralás, új ételek kipróbálása, életmód váltás stb.
2018. jan. 27. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az embereket nem lehet megvaltozatni. Nem tolthetsz gondolatokat a fejukbe. Ha valtoztatni akarsz, az csak te tudod megtenni.
2018. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*megvaltoztatni
2018. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valóban nem egy jó hozzáállás, ha tényleg abszolút semmi újat nem akarnak kipróbálni, de az ő életük. ahogy már előttem is írták, az emberek alaptermészetét nem lehet megváltoztatni.
2018. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nincs velük baj, veled annál inkább.
2018. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Általánosítasz, emiatt ne várd, hogy bárki is komolyan vegyen.
2018. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok liberális felfogású pontosabban úgy mondanám hogy nem a nyugat európai stílus jön be csak szimplán változatos és sokszínű életet szeretnék pl beutazni a világot, és rossz látni hogy a szüleim erre nem vevőek. Ettől függetlenül én valóra váltom az álmaimat csak mivel ők a családom így velük is szeretnék utazgatni meg ilyesmi.
2018. jan. 27. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Majd ne felejtsd el szponzorálni az utazást, az új ételeket...stb, dolgozni se ám;)


Mellesleg, ha a legrosszabbra számítasz, akkor mindenképpen örülsz s szüleid is bizonyára;)


Vannak dolgok, amelyeken nem érdemes változtatni.Látod, mit tett a nagy fejlődés az emberi kapcsolatokkal.Mindenkinek 1000 ismerőse-barátja van, de mégis magányos:D

Régen mindenkinek sok ismerőse-barátja volt, de senki sem volt magányos jobbára....hmmm.

2018. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ételeket itthon is tudsz csinálni a nyaralás meg hoba amikor háboru készül a világ.Én max meg hogy, márkás ételeket is össze hasónlitanám a magyaral hogy, ki fizetem és vacakabat kapok mert ott állitolag drágáb az élet na persze max fővárosokban.
2018. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Háború?? Nemhinném, hogy a migráció háború lenne, inkább a kultúrá(n)k lerombolása, hogy b** meg. De ez már egy másik téma.
2018. jan. 28. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!