Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az, aki áldozattípus?

Milyen az, aki áldozattípus?

Figyelt kérdés
Rám is mondták már,hogy az vagyok. Kik azok,akik ilyenek?

2018. jan. 28. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Akik mindig előbbre helyezik mások érdekeit, így feláldozzák a saját vágyaikat azért, hogy másoknak jó legyen.
2018. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Naìv.
2018. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem áll ki magáért, hagyja hogy uralkodjanak felette.
2018. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaztalanul bantjak ,megkarositjak ,nem all ki magaert.Akar szoban, akar fizikailag. Mindig menekul es keruli a konfliktust,ha abbol hatranya szarmazik ,akkor is..
2018. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tud iállni magáért, csendes, félénk. Én igazi áldozattípus voltam gyerekkoromban, kicsi, sovány, gyenge, otthon hozzászokott hogy folyton indokolatlanul verik és nem lehet véleménye, igazából nem is volt csoda hogy a többi gyerek kipécézett.
2018. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
aki hagyja megkárosítsák és még élvezi is. Mindenféleképpen őt kell sajnálni, bármilyen helyzet is van, biztos hogy neki sokkal nagyobb a nyomora mint neked.
2018. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem aki önhibáján kívül áldozati szerepbe kerül és nincs módja ezen változtatni, az maga az áldozat, nem "áldozattípus". Aki mások érdekeit a sajátja elé helyezi, az alázatos, de ettől nem feltétlenül áldozat.


Szerintem az az áldozattípus, aki megtehetné, hogy változtat a helyzetén, de inkább az egyszerűbb utat választja és felveszi az áldozati szerepet, azt várja, hogy mindenki megsajnálja és az ölébe hullik minden úgy, hogy ő nem tett érte semmit. Például amikor valaki mondjuk munkanélküli és csak sajnáltatja magát, hogy "jajj milyen rossz nekem, nem tudom befizetni a számlákat, az a bunkó főnököm kirúgott, biztos csak azért, mert csúnya vagyok, a nők is emiatt nem szeretnek" és mások jólétére irigykedik ahelyett, hogy felemelné a s€ggét és elmenne munkát keresni (de ha ezt szóba hozod, akkor jön a "jajj itt vidéken nincs munka, külföldre nem tudok menni mert nem beszélek xy nyelven, már százezer helyre beküldtem az önéletrajzom blabla").

2018. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Az áldozattípus aki olyan jeleket küld, mint gyámoltalanság, bátortalanság, határozatlanság, nem mer a szemedbe nézni, félénk, halk, visszahúzódó, hamar összerezzen.

Az állat világban is azt támadják az erősek, aki elesett és gyenge, mert azzal nem kell küzdeni.

Az embernél is így van, úgymond vérszemet kapnak az agresszorok ha ezt látják valakiben, a vadállatias ösztön zöld utat nyer és ezek a jelek felbátorítják arra ,hogy meg teheti amit akar a másik emberrel ,mert pontosan ezt olvassa ki belőle.

2018. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
#8 Nem ezt jelenti. Az áldozattipus az,aki meg akar másoknak felelni,lenyeli a feszültséget. Az áldozattipus mindig játssza a keményfiút,közben pedig beszari és nem meri önmagát adni.
2018. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

- Annyira akar figyelmet, hogy megteszi azt vagy kimondja azt, amit nem kéne


vagy


- Naiv


vagy


- Hagyja magát kihasználni


vagy ezeknek a kombinációja

2019. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!