Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30-as Férfiak! Hogyan öltözköd...

30-as Férfiak! Hogyan öltözködjön egy nő? Sötét vagy világos ruhát viseljen, milyen stílusirányzatot képviseljen? 32/N

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Őszintėn? Nem ėrdekel. Olyat amilyet ő akar, ami neki kėnyelmes, amiben jól ėrzi magát (alkalomhoz illően). Szóval... Nem szólok bele. Amit szeretne.
2018. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Úgy alakitod magad, ahogy neked tetszik. Ne mások elvárásainak akarj megfelelni.
2018. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs annál vonzóbb, mint egy magabiztos nő. Most én hiába mondom, hogy vegyen föl magassarkút meg szűk szoknyát, ha abban nem érzi jól magát, az látszódni fog. Szóval hordjon, amit akar, nem ettől függ, hogy mit gondolok róla. (Nyilván, amíg azért valamilyen szinten az alkalomhoz és a helyhez illő, amit visel.)
2018. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami neki kényelmes.


Én sosem fogok magassarkúban parádézni, mert utálom, kényelmetlen és tör, de egyik barátnőm meg csomószor vesz fel azt szoknyával, mert ő meg imádja, és simán tud benne járni.


Szeretek kényelmesen de csinosan öltözködni, jó időben szívesen hordok ruhát, szoknyát, szandált, balerinát... de télen pufikabát, bakancs, mert fázós vagyok - és nem érdekel, hogy "nem nőies".

De túrázáshoz meg kisgatyó-kényelmes póló és túrabakancs, említett csaj eljött szandálban az erdőbe (nem túraszandál, kis csajos) - képzelheted, mit nyávogott végig :D

2018. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!