Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ma ilyen szeremcs...

Miért vagyok ma ilyen szeremcsétlen?

Figyelt kérdés
Egész napom nagyon szeremcsétlen, iskolában sem volt valami fényes napom, minden feleltető tanár pont engem talált el a naplóban és pont abból a tételelből kérdeztek amiket nyögvenyelősen értelmezek. Aztán rohadt sokat dolgoztunk ma, és ha pihenni akartam volna, akkor egyböl szóltak hogy folytassam az írást mert diktálnak. Hazaértem és itt kezdődött a legszerencsétlenebb órám. Nem volt itthon semmi kaja csak 1 zsömle, kevés vaj és 1 szelet sonka meg 1 keménytojás tegnapról. Elkészítettem magamnak tök jól majd leejtettem az egészet a földre ppnt a legmocskosabb helyre. Mivel nem volt más kaja itthon ezért fölvettem megmostam és megettem de a szendvics úszott a vízben, majdnem hánytam evés közben, de lement szerencsére. Láttam hogy van 1 kis kóla az üvegben. Töltöttem magamnak hogy ráigyak de nagyon rossz íze volt és mintha úgy emlékeznék hogy húgom beleivott már és ő meg beteg nagyon, szóval nagyon jó... aztán kivettem valamit desszertre és joghutlrt mellett döntöttem mert az ma fog lejárni és meg kéne ennem. Tehát ettem de persze megint megbotlottam a levegőben és a padlóra ment. Elkezdtem reflexből papír után nyúlni de véletlen anyám kedvenc rongyát kaptam elő, meg fog ölni mert későn vettem észre hogy mivel törlök... aztán rájöttem hogy kóla után a joghurt megöli a beleim, hát nem hasmenést kaptam? De... Nem tettem semmi rosszat a közelmúltban nemtudom miért kaptam ezt, karma nem lehet. Miért vagyok ilyen szerencsétlen ma?

2018. febr. 1. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
még a szerencsétlen szót se tudtad jól leírni csak a végére, ez azt jelenti, hogy javulsz, holnap már jó lesz:D
2018. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még azt is félreütöttem, de jó.... :(
2018. febr. 1. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Képzeld mi lesz ha felnőtt leszel és melózni fogsz


Vissza sírod majd ezt a csodálatos napot az életedből

2018. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azért semmit "tenni", hogy az embernek legyen egy- egy peches napja, amikor minden "összejön". Bárkivel megesik, nincs értelme az okát keresni.
2018. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Házimunkázhatnál, már, miközben magadat sajnálod. Hogy néz ki a lakásotok, ha a szendvicset a “legmocskosabb helyre” ejtetted, a joghurtot felmosás helyett papírral és ronggyal törölted fel, a hűtő üres, anya gondolom dolgozik és/vagy a beteg tesóddal van elfoglalva, te meg itt nyűglődsz, holott hegyekben áll a munka nálatok.
2018. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt az egyes, na mai már jobb?:D
2018. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!