Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hámlik a kezem, kezetfognátok...

Hámlik a kezem, kezetfognátok velem?

Figyelt kérdés

Az ujjaim végénél hámlik a bőröm néhol, de nem vészes.


Ilyenkor ti mit éltek meg?


Nem érdekel, zavar de inkább kezet fogok, zavar és nem fogok kezet és ha kérdezi elmondom az okát.


Valszeg kiszáradt vagy allergia. De engem nem zavar.



2018. febr. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én akkor sem szeretek kezet fogni, ha az ÉN kezem hámlik, hideg, izzad.
2018. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Nem fertőző, akkor miért ne fognék kezene veled?

:)

2018. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*kezet


Előző vagyok,bocsi, kijavította a telefonom...

2018. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak bemutatkozáskor szoktam kezet fogni ismeretlenekkel, egyébként nem. Olyankor meg olyan gyorsan történik a dolog, hogy nem is a kezét nézem a másiknak. Max. utólag tűnne fel, de akkor meg már mindegy. :-)

Egyébként a kiszáradt bőrre vannak remek krémek, nekem ha nagyon hideg van, az arcomat olyan szinten megviseli, hogy fáj a bőröm, na, erre én ilyen spéci krémet használok, de csak olyankor krémezek, mert egyébként nem kell. Esetleg te is nézhetnél valamit, mi segíthetne ezen. Kiszáradhat a kezed a hidegtől, a munkától, ha olyan tevékenységet végzel (nekem akkor száradt nagyon, amikor olyan helyen dolgoztam, ahol sokat kellett dobozokat hajtogatni és csomagolni)... stb.

Ha meg allergiára gyanakszol, azt nem árt dokival is megnézni és ha beigazolódik, akkor célzottan kezelni.


Szóval nyugi, de ne hagyd annyiban, járj utána, mert ez neked kellemetlenebb lehet, mint akivel kezet fogsz. :-)

2018. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel. Csak kíváncsi vagyok mit gondol az érintet. A nem érdekelen kívül az a másik kettő a számomra viccesebb
2018. febr. 9. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ez nem a hámló kéz miatt van. Alapvetően útálok hozzáérni más emberekhez
2018. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!