Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok ennyire beszélgetni?

Miért akarok ennyire beszélgetni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kényszert érzek rá. Nem hangoskodni, nem mások beszélgetéseibe belepofázni, nem nagyobb társaságban felhívni magamra a figyelmet, nem ezekre kell gondolni. Csak emberekkel beszélgetni, de annyira, hogy néha már fáj. Nem tudom hova rakni magamban az érzést.
2018. febr. 12. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mert gondolom olyan dolgok történnek veled, amit meg szeretnél osztani másokkal, hogy jobban érzed magad, ha valakinek elmondhatod. nincs ebben semmi érdekes.
2018. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért fáj?
2018. febr. 12. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék beszélgetni csak nem nagyon van kivel
2018. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a természetedből fakad.Nálam pont az ellentéte van.Csak olyan emberekkel szeretek beszélgetni akik tudom,hogy megértik a helyzetemet,gondolataimat,akikkel értelmes dolgokról és témákról lehet beszélgetni.Azelőtt volt úgy,hogy vágyat éreztem rá,hogy közeli embereknek elmondjam ami bennem van.De sokszor csalódtam,akik nekem fontosak voltak,nekik én kevésbé, így mára már nem sok dolgot osztok meg másokkal,meggondolom kinek mit mondok nehogy pletyka legyen belőle,vagy ki tudja kinek a fülébe jut a dolog.Megtanultam rendszerezni a dolgokat.
2018. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Szomorú és igaz...
2018. febr. 12. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Aki akar beszélgetni az írjon rám :D mindig érdekes új embereket "megismerni".
2018. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!