Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj másoknak hogy...

Miért fáj másoknak hogy rokkantnyugdíjas vagyok?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok és rokkantnyugdíjas. Nem akarok dicsekedni de de elég szép összeget kapok az államtól na persze a rokkantságomhoz mérve kevés. De talán azért mondhatom hogy szép összeg mert nincsenek nagy igényeim és szépen megélnék belőle. Persze mindig akad aki emiatt kritizál vagy irigykedik. Azelőtt csak otthon voltam és amiatt ócsároltak hogy naplopó vagyok mert nem dolgozom. Most meg azért szapulnak hogy "dől hozzám a lóvé" mert vállaltam 4 órás munkát és míg mások egy fizetésből élnek,én két helyről kapom a pénzt. Hogy lehet megérteni az ilyen embereket? Abszolút konfliktuskerülő vagyok de az ilyen emberektől viszketni kezd a kezem. Mintha áldás lenne a fogyatékosságom.

2018. febr. 18. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mennyit kapsz?
2018. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
ha legkozelebb valaki piszkal, beszol ezert, akkor mondd meg neki, hogy szivesen elcsereled az egeszseget a penzedre, maris nem lesz olyan nagy az illeto szaja.
2018. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Mert abból a pénzből élsz amiért más dolgozik meg.
2018. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
#3 szívből kívánom hogy rokkanj le egy életre, hogy a gyerekeid cseréljék még jó sokáig a szaros pelusodat és akkor majd te is kapod az "ingyen" pénzt amiért mások megdolgoznak
2018. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
3-aska: mivel egy rokkantnyugdíjas is fizet adót, vásárol, amiből megint megy valamennyi adó, stb., így Ő is tesz valamit be a közösbe.
2018. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ennek is ugyanaz a lényege,a tipikus magyar pr0li mentalitás:

Mindenki szemét,akinek 5 Ft-tal többje van,és mindig a másikkal kell foglalkozni.

Szerintem szopasd őket,terjeszd el,hogy 2 milliót kapsz havonta,hagy egye őket a fene.

2018. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem az fáj nekik, hogy rokkantnyugdíjas vagy, hanem irigyek amiért nem dolgozol. Azt leszarják keresztben, hogy milyen bajod van úgy egyébként.

Nekem még rokkantnyugdíj sem jár, mert nem járok el a kezelésre. Fizetem magam után a TB-t, holott nem is használom ki - esküszöm ha bele is döglök, nem is fogom -, elvagyok a magam kis dolgaimmal, a férjem még szereti is így, de Isten irgalmazzon, hogy bárkinek be kelljen vallanom, hogy nem dolgozom, mert onnantól mindenki átmegy köcsögbe, teljesen mindegy, milyen szimpatikusak voltunk előtte egymásnak. Ez már csak ilyen. Magyar proli mentalitás, ahogy már említették.

2018. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
"#3 szívből kívánom hogy rokkanj le egy életre"... ez eddig itt a legkeményebb, nem az, amit a 3-as írt... necces.
2018. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

"3-aska: mivel egy rokkantnyugdíjas is fizet adót, vásárol, amiből megint megy valamennyi adó, stb., így Ő is tesz valamit be a közösbe."


Te tényleg ennyire sötét vagy? Annak egy részét teszi vissza a közösbe, amit egyébként is a közből kapott... Logika level 0.

2018. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ez csak addig tart náluk, amíg egyszer át nem kerülnek, a kuki másik végére.
2018. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!