Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Az ellenségeimnek sem kívánná...

"Az ellenségeimnek sem kívánnám" kifejezés mennyire őszinte?

Figyelt kérdés

Ti szoktátok használni?

Mennyire gondoljátok komolyan?

Vagy aki ezt mondja annak még nem volt igazi ellensége?

Főleg, ha pont saját magaddal történik valami nagyon rossz, akkor azt semmiképp nem kívánnád át neki?


Érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről a kifejezésről.


2018. febr. 19. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Használtam már. Őszintén.

Pl. volt olyan betegségem, műtétem, ami bár jól sikerült, de akkor is nagyon rossz és kellemetlen volt. Nem kívánom ezt másoknak. Nem élvezem, ha mások szenvednek. Akkor sem, ha nem vagyunk jóban.

2018. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincsenek ellenségeim, maxiumum olyan emberek, akik nem szimpatikusak, vagy nem értem a viselkedésüket. Van olyan is, akit rossz embernek tartok, mert tudom, hogy bánik az emberekkel vagy hogy mennyire negatív a világképe.

Viszont ami igazán szenvedést okoz, azt senkinek sem kívánnám. Egy jó hasmenést lehet, egy kínos helyzetet is lehet ( mit tudom én, csússzon le a szoknyája nagy közönség előtt). De igazán rosszat szerintem senki nem érdemel.

2018. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!