Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamasz fiúk! Gondolkodtatok...

Kamasz fiúk! Gondolkodtatok már azon, hogy egyszer ti is apukák lesztek?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok ehhez?
2018. febr. 22. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En egy jo ideig meg biztos hogy nem akarok.

17/f

2018. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még 24 évesen is túl nagy felelősségnek érzem.
2018. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért gondolkodna az ilyenen egy kamaszfiú...? Nagyon ráér és pont nem a gyermekvállalás izgatja.
2018. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Úgy állok hozzá, hogy egyenlőre nem kell az biztos, és valószínű később se


19/F

2018. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja még a kamaszok is görcsöljenek ezen, necsak a harmincas gyerektelenek?
2018. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Én igen, úgy látom kivétel vagyok az oldalon. :D Kb. 14 éves korom óta foglalkoztat a téma és huszas éveim közepén/végén szeretnék gyerekeket.

18/F

2018. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Én haditechnikán,vakmerő terveken és nácikon gondolkodom...de biztos valaki agyal az apaságon...:DD

15/F

2018. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Ez egy eléggé nagy pontja a jövőnek. Unokákon is, unokák párválasztásán, stb.

Nagyon jó érzés. ^^ :))

2018. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éves fiú vagyok és életem jelenlegi helyzetében elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha is gyerekem legyen...

Egy gyerek rengeteg pénz Én meg imádok magamra költeni mindent. Egy gyerek az sír, nekem meg cérnából vannak az idegeim és meg tudnék őrülni, ha akárcsak egy neilon zacskó is csörög. Nem bírom a kakaszagot, egy csecsemőt meg tuti nem tennék tisztába, még pénzért se. Egy gyereket fel kell nevelni, hogy tisztességes ember legyen. Ebben a mai szaros világban meg lehetetlen. Általános iskolai volt osztálytársaim, akik akkor kis ártatlan lánykák voltak és kitűnő tanulók, mára egy kg sminkkel járnak és dugnak fűvel-fával...


Az én gyerekem se lenne különb, mert a suliban elrontanák ők. és akkor meg agyonverném.


A kérdésedre a válasz: NEM, NEM, NEM ÉS NEEEEEEEMM

2018. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Be kell vallanom, kicsit félek tőle, hogy egyszer apa leszek, mivel nincs normális apa képem (mert az apám egy nagy papucs) és nem akarok olyan lenni, mint ő, viszont a ló túloldalára se akarok átesni. Mondjuk van még időm.

2020. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!