Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is ennyire fontos ez?

Másnak is ennyire fontos ez?

Figyelt kérdés
Nem volt komoly kapcsolatom lassan 1 éve. Nem rég ért véget egy rövidebb, másfél hónapos párkapcsolatom. A lényeg, hogy most sokkal jobban szenvedek a "bújás" hiányától, mint azelőtt. Mindig is nagyon bújós, ölelkezős típus voltam, nekem ez nagyon fontos, biztonságérzetet ad. A barátaim ezt tudják, ezért sokszor szoktam velük ölelkezni, de ez már nem elég. Utálok nap mint nap egyedül lefeküdni a hideg ágyamba, hiányzik egy másik ember jelenléte. Persze az se segít, hogy egyedül élek, család nélkül. Kezdek becsavarodni, ennyire még sosem hiányzott, hogy valakivel testközelbe érezhessem magamat. Egyszerűen nem érzem magam biztonságba. Mit tehetnék? Szerintetek az járható út lenne, hogy próbáljak még többet lenni a barátaimmal és aki olyan típus, kicsit többet testközelbe lenni vele? Nyilván csak ezért nem erőltetnék egy párkapcsolatot.
2018. febr. 23. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Illetve gondolom nő vagy ugye?
2018. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20/N
2018. febr. 23. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezt párkapcsolatban kellene megoldani. Még a legszorosabb barátságban is fura lehet, ha valaki állandóan ölelkezni akar.

Erre "való" a partner. Miért nem akarsz ismerkedni?

Amúgy átérzem a helyzeted. Én egy 10 éves kapcsolatból jöttem ki nemrég. Van egy új párom, de távkapcsolatban vagyunk egyelőre. Nehéz. Én is utálok egyedül feküdni-kelni. Lett egy macskám, az ő közelsége segít valamennyit. De én szorgalmazom azt, hogy költözzünk össze a barátommal.

2018. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira gyönyörű vagy! Mérhetetlenül szeretlek téged.

Nekem itt leírtaknál is sokkal fontosabb.

Ez akkor lenne jó, ha felszabadultan tudnának a barátaid téged imádni, és együtt aludnátok, ölelkezve. Én megtenném ezt, csak sajna akivel megtenném, aki képes erre, nem opció a távolság miatt.

Szóval járható út, de nem segítene igazán, és más az amikor egy baráti kapcsolatban van ez, és más amikor szerelmeddel akivel szellemi egyesülési vágyat élsz meg.


Nagyon nagyon nagyon jó vagy. Ha tudnád, miket jelentenek ez, ahogyan leírtad... Annyira hihetetlenül szeretnéd magadat. Nagyon örülök, hogy vagy a világnak. Minden rendben lesz! :))

2018. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezt az egyik munkatársam mutatta meg, hogy miért is fontos ez. Most ez a szám megy nálam a háttérben:

https://www.youtube.com/watch?v=0hLdx_fwEVg

2018. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!