Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon magas vagyok?

Szerintetek nagyon magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7.es vagyok oktoberben 14 leszek(most 13) és 166/167cm vagyok.ez nagyon magas?a fiúk mind kisebbek nálam,csak egy kettő nagyobb...annyira zavar!én vagyok a legmagasabb lány az osztályomban!magas sarkút se veszek már soha!


Valaki megmondja hogy most ez normális vagy túl magas?


Ja és plusz kérdés:56/57kg vagyok.ez sok?



2018. febr. 23. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez bőven normális. súly is. inkább az osztálytársaid alacsonyabbak egy 5-10 centivel az átlagosnál.
2018. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Normális. Majd megnőnek a többiek is.
2018. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, teljesen normális, a fiúk ráadásul majd csak 16-17 évesen kezdenek el nagyon megnőni, mire a lányok többsége már befejezte a növekedést.
2018. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt. Elvileg már nem fogsz olyan sokat nőni. És szerintem a súlyod is ideális ehhez a magassághoz.

Egyébként majd a fiú osztálytársaid valószínűleg sokat fognak nőni a nyáron.

Én tavaly még (hetedikben) a fiúk nagy részénél egy picit magasabb voltam. Évnyitón meg azon csodálkoztam hogy mennyit nőttek, már a nagy részük magasabb is lett nálam egy picit. (Egyébként 166,5cm vagyok)

15/l

2018. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj emiatt, szívem! :) Te előbb fejlődsz, mint ők, és már nem is nőhetsz olyan jelentősen sokat (max. 6 cm-t). Majd a gimiben lesznek veled egymagasak, több magasabb is. Igen, a korodhoz képest magas leányzónak számítasz, de azért nem olyan kiemelkedően.
2018. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krecc15 ***** válasza:
Hát figyi,én 13 évesen 160 centi voltam,most pedig 186 vagyok,14,5 éves koromban kezdtem el nyújtózkodni felfelé,tőlem magasabb lánnyal összvissz 2-vel taliztam,egyik 2 méter a másik meg általánosba magasabb volt tőlem :D
2018. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oooo nyugika en 15 evesen 185 centi vagyok es valoban a tarsaim kozul kilogok de ez van... nem tehetek rola. Az egyetlen hatrany hogy nehez ilyen magas fiut talalni de a te magassagod az egy fiunak meg pont vonzo is lehet. Ugyhogy meg magassarkut is vehetsz. Vallald be hogy magas vagy! Arrol nem te tehetsz... engem is szejjelszekaltak miatta dehat basszus ez van. Es ez nehez de nyugi. 167centi az meg semmi:)
2018. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!