Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha valaki pozitiva...

Szerintetek ha valaki pozitivan áll valamihez akkor az befojásolja hogy sikerüljön a célja?

Figyelt kérdés
ha valakinek van egy álma és szeretné megvalósitani például hogy legyen egy jó szakmája vagy legyen családja vagy tanulmányilag szeretne jo lenni stb..és ha pozítivan áll hozzá akkor szerintetek több esélye van hogy sikerül mint annak aki mindenhez pozitívan áll hozzá? Sajnos én legtöbb dologhoz pozitivan állok hozzá hogy ugyse fog sikerülni ugy sem lehetséges én ugysem tudom megcsinálni..stb Nagyon ritka amikor pozítiv vagyok és ez nekem is nagyon rossz mert kb az élet kedvem is elmegy ilyenkor és rossz dolgokra gondolok.Ezen tudok valahogy változtatni hogy pozítiv legyek vagy mit csináljak? Az a baj hogy nagyon sokszor hangulat ingadozásom van egyik pillanatba nagyon jó kedvem van és pozitívan látom a dolgokat a másik pillanatban meg már rossz és mindenhez negativan állok hozzá.És ez nagyon rosz
2018. febr. 23. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd át és egy helyen cseréld a pozitívot negatívra...így pont értelmetlen
2018. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen látom szoval oda ugy akartam irni hogy aki pozitivan áll hozzá valamhez annak több esélye van elérni a célját mint annak aki negativan áll hozzá?
2018. febr. 23. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Pozitív: bizakodó, reménykedő, bátor (megpróbálom)

Negatív: kételkedő, lemondó, gyáva ( nem próbálom meg)

2018. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!