Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg úgy van, hogy amiben...

Tényleg úgy van, hogy amiben hiszek, azt képes vagyok megcsinálni?

Figyelt kérdés
Valaki nemrég mondta nekem, de nem tudom hogy tényleg így van-e.

2018. febr. 27. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha reális dolgokban hiszel, akkor igen. Pl meg tudsz tanul 3 nyelven, és hasonlók. De ha abban hiszel, hogy te leszel az USA következő elnöke, vagy eljutsz a Marsra, az nem valószínű.
2018. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gondolkodásodtól függ. Jó esetben megalapozott tényezõk keltenek hitet az emberben és ezért képes rá, de aki megalapozatlanul hinni tud akármiben, az késõbb nagyot csalódik.
2018. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, de annyit hozzátennék, hogy hinni a dologban önmagában semmire sem elég, ha nem dolgozol érte kitartóan. Semmi nem fog csak úgy az öledbe pottyanni belefektetett idő és energia nélkül, kizárólag azért, mert hiszel benne. Szép is lenne :)
2018. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!