Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezhetem magamat öregnek?

Miért érezhetem magamat öregnek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 éve érzem magamat öregnek, akkor voltam a második depressziómban és az volt életem legmélyebb pontja. A hétköznapokat könnyen veszem, viszont amikor közeleg a szülinapom (március 13.-án van) vagy csak szóba is kerül, mindig ilyen leszek. Esetleg lehet, hogy azért, mert a gyerekkorom nem volt felhőtlen? Vagy esetleg azért, mert egyszer volt szülinapi bulim és akkor is a rokonok nagy része volt itt, pedig nem velük akartam lenni, hanem sok akkori osztálytárssal, hogy ne közösítsenek ki? (A rokonokkal van még némi bajom, szóval emiatt is gondolom ezt, meg az általános iskolai időszakok miatt is.)

2018. márc. 4. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
20/f
2018. márc. 4. 14:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha számolod a napokat a szülinapodig. Inkább használd ki a mai napot! Ne hagyd hogy csak úgy elteljenek! Én legalábbis sokszor ezt a hibát követem el.
2018. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam számolgatni a napokat. És ennek mi köze lenne ahhoz, hogy öregnek érzem magamat?
2018. márc. 4. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat megéltél, a lelked érettebb mint a tested.
2018. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!