Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyit keres, milyen...

Ki mennyit keres, milyen végzettséggel?

Figyelt kérdés
Már ha az első kettőnek van egymáshoz köze.
2018. márc. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Ha az igazat mondanám úgyis lepontoznának az iligyek, meg amúgy se tartozik másra. privátban válaszolok, ha érdekel, egyébként szakmunkás vagyok és a szakmámban vállalkozó.

Ilyen kérdéseknél valaki vagy hazudik, vagy azt hiszik hogy hazudik, de mindenképp lepontozzák. Ahogy ezt a válaszomat is pedig nem írok konkrét dolgot

2018. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerintem névtelenül mindneki megoszthatja.


Én érettségivel jelenleg 130 körül (gyár), de ez csak átmeneti, mert szeretnék tanulni. Csak kell egykis pénz.

De volt olyan hely, ahol 150 körül kerestem. Meg olyan is, ahol majdnem 200.

Csak sajnos ezek mind gyári melók, amiket én nem csak utálok, de nem is bírok. Dehát a szükség nagyúr. - Még.

2018. márc. 5. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
1 millió forint - adócsalás
2018. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szakmámban amint elvégeztem az iskolát, több munkahelyre is azonnal felvettek volna, amelyiket választottam az egy nagyon barátságos családias kis üzem volt. A minimálbéren felül az elvégzett munka mennyiségétől függően jutalmat kaptunk, így 150-200ezerre jött ki a havi fizu. 2 évig dolgoztam ott, közben minden pénzemet félretettem, mert csak azért dolgoztam hogy legyen pénzem a saját vállalkozásomhoz. Amit közben feketén csináltam munka mellett is persze. Aztán otthagytam a gyárat. Viszont elég ingadozó a fizetésem, amikor szezon van, pár hónapig durván havi 1,5 millió, de utána 50-100ezer.Ahhoz képest, hogy vállalkozó vagyok, ez nem olyan nagy pénz, de még csak 2 éve csinálom, idő kell hogy elterjedjen a hírem, de pozitív visszajelzéseket kapok, íy bizakodok. Amikor meg szar a bevétel, akkor a munka is nagyon kevés (nyáron) így legalább ráérek a hobbimnak hódolni, pihenni, nyaralni stb. Így nem zavar hogy a pénz is kevesebb. Az úgyse boldogít ha nincs időm elkölteni.
2018. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szakiskolas vegzettsegemmel reg ehenhaltam volna. Igy teljesen mas munkakorban kozel 300 ezret kapok havonta.
2018. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedagógus végzettséggel 120 ezer körül keresek.
2018. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakmunkás képző a legmagasabb vegzettsegem de masban helyezkedtem el. 100Eft a netto fizetesem.


Korábban diákmunkásként heti 6nap munkával (6oraban) 144ezret.

2018. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!