Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elérni ezt?

Hogyan tudnám elérni ezt?

Figyelt kérdés
Szeretném fejleszteni a személyiségem arra a szintre, hogy megbánás,a bűntudat legkisebb jele nélkül tudjak átgázolni másokon, tekintet nélkül, hogy kinek okozok fájdalmat. Jelenleg egy gyenge nulla vagyok, hiperérzékeny, túlon túl becsületes, magyarán lúzer.
2018. márc. 8. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Óva intenélek ettől. Nem ettől leszel boldog.
2018. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keményebb vagyok lenni lelkileg, hogy potenciális társ legyek a nőknek.
2018. márc. 8. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel taszítani fogod a nőket, nem vonzani. Inkább ne törődj senkivel, és csak simán éld a saját életed. Ez, hogy lelkiismeret-furdalás nélkül átgázolunk valakin embertelenség, és én menekülnék előled.
2018. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a személyiségtől nem potenciális társ leszel és vonzó, hanem inkább taszító.

Magabiztos és határozott anélkül is lehetsz, hogy talajszint alá rakod az erkölcsöd és az értékrended.

2018. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4:

A karrier szempontjából mindenképp előnyös, ha olyanná válok. A jó karrier sok pénzt jelent, ami igen fontos dolog a nőknek. (Nem az aranyásókra gondolok, hanem a normális nőkre).

2018. márc. 8. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell fájdalmat okozni senkinek ahhoz, hogy jó karriered legyen. Az érzéketlenség sokkal rosszabb, mintha túl becsületes lennél, és emiatt csak egy átlagos munkád lenne.

Az én párom nem tapos senkin, nem okoz senkinek fájdalmat, átlagos munkája van, nem felsővezető, csak egy alkalmazott, mégis inkább vagyok vele, mint bárkivel, aki átgázol másokon.

2018. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!