Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Készülök egyetemre menni, egy új érettségit teszek, viszont én hülye elnéztem sajnos a határidőt, ami január vége volt, s most teljesen magam alatt vagyok. Hogy mit fognak mondani mások. Bár nézem a jó oldalát is, hogy októberig még 2 lapáttal rá tudok tenni, hogy a lehető legjobb legyen az eredmény, bár most lenne rossz érzéseim szerint, csak hát lecsúsztam. :(
2018. márc. 8. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te mások kedvéért csinálod az érettségit vagy magadnak? Ha magadnak akkor nem értem mit számít..bár egy ilyen fontos dologra oda kellett volna figyelni, te érdeked, de mindegy. Ha ismernék ilyen embert mint te azt gondolnám róla hogy...

megvannak a saját gondjaim nekem is. Nem mások elítélésével töltöm a szabadidőmet

2018. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!