Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok rasszista, de...

Nem vagyok rasszista, de szeretem a fekete humort szinte barmivel kapcsolatban. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Szoval peldaul ha zsidokrol elmondanak valami morbid viccet, en elnevetem magam, DE nem is vagyok rasszista es sajnalom a multjukat, Auschwitzban is voltam.

Miert nevetek, hogyha igazabol belegondolok nem is vicces?


2018. márc. 12. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Jajj de beléd nevelték, hogy sajnálni kell a zsidókat és szopni a farkukat. Attól még hogy nevetsz egy zsidó viccen, nem kell rosszul érezned magad. Amúgy meg a befolyásos zsidókat érdekli a nyomorunk szerinted? Ők irányítanak és még sajnáljuk is őket a holokauszt miatt, mintha ez valami újkeletű dolog lenne és hitler találta volna fel a zsidóüldözést
2018. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"A fekete humor olyan mint a láb. Nem mindenkinek van."


Csak szereted a durvább vicceket,ezzel nincs gond.

2018. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Dehogy vagy rasszista épp ellenkezőleg , a fekete humort afrikaiak meg az arabok találták ki ezért ez a neve . A legnagyobb poénjuk amikor felkiáltanak hogy : - CBA a hétköznapok megoldása ! Durr , szétrobbantják magukat a főtereken . Istenem , mekkora poén ...
2018. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel az erővel szinte bármelyik népet sajnálhatnád. Afrikában éheznek, te meg az egyik legjobbmódú népet sajnálod? Meg kéne már reformálni ezt az oktatatást, de nagyon.
2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A zsidok csak peldak voltak... ugyanugy sajnalom barmi rosszat megelt/megelo nepet, de ha hallok egy viccet, nevetek.

Koszi a valaszokat :)

2018. márc. 12. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én azt tapasztaltam, hogy mindenki addig röhög fekete humoron, amíg nem őt találja be. Pl. kicsi farokkal, kopaszodással való poénkodáson sértődött már be olyan ismerősöm, aki előszeretettel röhigcsélt nemi erőszakon.

De én is tudok mindenen röhögni, egyszerűen keseregni már minek.

2018. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, az ilyen vicceken én is nevetni szoktam. Nem szabad mindent komolyan venni.
2018. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy magyar viccen is tudsz nevetni, vagy akár saját magadon, akkor ezzel nincs gond szerintem. megvan a helye az ilyen vicceknek is.
2018. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!