Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok beteges...

Mennyire tartjátok beteges dolognak, ha valaki a tömegnyomor miatt duzzog, dörmög halkan magában?

Figyelt kérdés

Konkrét példák:

Mondjuk megy a buszpályaudvarra a megálló fele ahonnan a busz fog indulni, látja hogy egy jó nagy tömeg vár a buszra, és akkor megjegyzéseket tesz magába hogy a rohadt francba megint mekkora tömegnyomor lesz a buszon meg ilyenek.

Vagy pl. egy másik eset, hogy mekkora tömeg jön szembe már megint az utcán a városban.

Vagy az iskoláját is szidja sokat hogy minden szünetben mekkora tömegnyomor van a büfében és a wc-ben.


Ez normális vagy inkább beteges dolog, milyen jellemre vall?

20/F egyébként


2018. márc. 15. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ennél azért sokszor trágárabb módon mint ahogy ide leírtam
2018. márc. 15. 08:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális dolognak tartom, főleg ha csak magában dörmög, duzzog az illető. A tömegnyomor nagyon stresszes helyzet, ő így vezeti le a feszültségét. Én azt tartom betegesnek, aki minden kellemetlen helyzethez jó pofát vág.
2018. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ.


Amíg megáll 1-1 dörmögő megjegyzésnél, az nem zavar, mindenkivel megesik. Vagy utcán én is szoktam hangosan mérgelődni amikor 3 ember jön egymás mellett és nekik kell mennem ha nem akarok a kutyaszaros, vizes fűben kerülni. Vagy én is elmondok egy "Na b..zdmeg"-et amikor a boltban 1-2 kassza van nyitva és mindenhol 20+ ember áll.


Viszont vannak helyzetek, amikor baromi idegesítő a folyamatos elégedetlenkedés. Például lerohad a villamos, vagy forgalmi okból nem tud menni, és a mellettem ülő-álló elkezd hosszan tartóan mérgelődni, bosszankodni. Olyankor általában szólok, hogy fogják már be a pofájukat. Mert nem elég hogy fennakadás van, még mások bosszankodását is hallgatni kell.

2018. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a bajsza alatt dörmög, az jó, legalább levezeti a feszkót, és nem lesz passzív-agresszív.
2018. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!