Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tehetnéd, mit választanál?...

Ha tehetnéd, mit választanál? Egyszerű halandó lét vagy halhatatlanság?

Figyelt kérdés

A halandó lét,az a mindennapi életed.

A halhatatlanságnak pedig feltételei vannak,pl nem lehet családod,nem szerethetsz senkit és téged sem fognak szeretni,viszont bármi mást megtehetsz,ami nem ütközik a feltételekkel.

Melyiket választod és miért?



2018. márc. 19. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy elég nagy butaság. Semmi köze a tudományhoz.

Fantáziálgatás, vallás, ezotéria rovatba való...

2018. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Roflkopter ***** válasza:

Mi az h feltételei vannak “pl...”. Milyen feltételei vannak még? xd


Amúgy tényleg off topic

2018. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Így pár év gyakori után inkább a halandóság. :D
2018. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Halhatatlanság, de csak akkor ha az agyadat rákötik a Gyakori Kérdésekre, és egészen az örökévalóságig kell válaszolnod. Ha akár egy kérdésre nem válaszolsz, akkor Isten minden alkalommal megöl egy fókabébit.
2018. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg rossz a rovat, mit szólnál hozzá, ha a vallás rovatban teszem azt megkérdezném, hogy

- vertikális diffúzió esetén mekkora az anyagáramlás sűrűsége, ha a diffundáló anyag sűrűsége ennyi, meg ennyi? -

2018. márc. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
53%

Nem tudom, melyik rovat lenne ehhez a kérdéshez ideális, szerintem elfér itt, hiszen a dolognak van némi filozófiai tartalma.

Amúgy én simán a halhatatlanságot választanám, ha egy feltételem teljesül: csak addig, amíg meg nem unom.

Ha mindenképpen, visszavonhatatlanul örökké kéne élnem, akkor inkább nem.

2018. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő leherséges, sőt erre vagyunk kitalálva. Csak tenni kell érte..pl.keresni es megtalalni ezt a halandóságot. Oké, ugy ertem hogy a test lelek szellem-ből állunk , es ha a test elhal a szellem es a lélek pedig örökké él
2018. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a halhatatlanságot. Most se szeret senki, szóval nem lenne nagy változás :"D
2018. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a halhatatlanságot. Ezeknek a feltételeknek nagyjából meg is felelnék már most, halandóként. Pl nincs családom és nem szeretek senkit. Engem még szeretnek páran, de ez irreleváns, hiszen ha ők úgyis meghalnak, én meg nem, akkor egyáltalán nem érdekel, szeretnek-e vagy sem. Ennek ellenére nem lennék despota halhatatlan, csak maximálisan közömbös.


Ha nem tudsz szeretni, az alapvetően nem fáj. Ellenben sok helyzetben segíthet, ha az érzelmek kiküszöbölésével kell végigvinni egy vitát vagy gondolatmenetet. Ilyenkor nagyon sokat számít, ha objektív tudsz maradni.


Ha meg már elveszítetted pár szerettedet, rájössz, hogy tartósan megszeretni senkit sem érdemes, mert rossz érzés, amikor elveszíted. Inkább akkor a mérsékelt távolságtartás. És alapvető bizalmatlanság.


És halhatatlanság.

2018. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!