Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen emberi jellemre...

Az milyen emberi jellemre vall, aki a számítógépén, telefonján tiltja az animációkat, effektusokat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az embereknél is a számítógéptéma? XD

Szerintem amúgy az egy zseni lehet, azok nem szeretnek időt pazarolni, mondjuk engem is zavar hogy olyan áttűnéssel mennek az ablakok a Win7-ben, csak ennyire nem értek hozzá hogy leállítsam az effekteket. Na de a lényeg, hogy szerintem okos, időhatékony, egyenes, konkrét emberről lehet szó.

2018. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez miért vallana "emberi jellemre"? Semmi köze a jellemhez, szokásnak vagy megszokásnak hívjak. Nem mindenki szereti őket, miért zavar ez téged? Vagy az animációk nélkül is épp elég gyenge a gépe/telefonja, nem akarja, hogy még lassúbb legyen. Telefonnál/laptopnál a töltöttség is beleszámít. De ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy miért játszik valaki telefonos játékkal a PC játékok helyett. Mindenki más okból, nem lehet rá választ adni.


Nem tudom, mire akartál kilyukadni a kérdéseddel.

2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
aki tiltja az animációkat, az okos, jellemes, bátor ember - viszont aki engedi ezeket az egy pedofil izomagyú anyaszomoritó! Remélem igy már világosan rendszerezni tudod az ismerőseidet és a többi embert is
2018. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Az milyen jellem aki néha nagy levegőt vesz?

Az milyen jellem aki percenként 23 és felet pislog?

Az milyen jellem aki jobb lábbal lép a lépcsőn?

2018. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy semmilyen szinten nem vall semmilyen jellemre.


Ez inkább csak egyéni döntés kérdése és leginkább régebbi gép/telefon használhatóságát nagyban javítja ha ki vannak kapcsolva az "eye candy" effektek.

2018. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Olyan akit zavarnak az animációk és az effektusok. Engem amúgy a ppt-kben lévő effektusokkal lehet kikergetni a világból.
2018. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, ebből is megtudtam magamról valamit:DDD
2018. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem egy adott jellemre valló tulajdonság.

Viszont olyan ember lehet, mint én:

akit zavar, hogy teljesen felesleges animációk futnak teljesen indokolatlanul. Nem csak az zavar, hogy erőforrást pazarol, hanem leginkább az, hogy időt pazarol. A rendszer csinálja azt, amit én akarok, akkor amikor én akarom, ne sok animációval később...

2018. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Laptopomon letiltottam minden animációt a Windows-ban, mivel elég gyenge a gép, és így nem terheli annyira a videokártyát.

Most biztos súlyosan depressziós skizofrén vagyok :(

2018. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!