Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek szeretnéd az életete...

Milyennek szeretnéd az életetek végét?

Figyelt kérdés
Hogyan, hány évesen szeretnétek meghalni, és milyen temetést gondoltál magadnak? Indokold meg a válaszaid!
2018. márc. 25. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetőleg minél később, de még az előtt hogy teljesen leépülök testileg lelkileg. A halál módja mindegy, csak gyors legyen. A temetés meg aztán végképp mindegy.
2018. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem szeretnék meghalni, tehát nem képezi a napi gondolataim részét a temetésem. Amúgy meg mindegy. Ha úgy halok meg, hogy ki tudnak venni belőlem ép szerveket, amivel más tovább él, akkor nem bánnék egy balesetet stb. A temetés meg tök mindegy, hogy hamvasztanak, vagy a föld alá kerülök, úgy sem lesz beleszólásom. :)
2018. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hamvasztás vagy koporsós temetést?
2018. márc. 25. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit írok, szinte biztos, hogy fiatalon 40-50 évesen fogok meghalni. Nálunk a családban több generációra vissza vezetve, a férfiak életkora max 50 év volt, apám is 44 évesen hunxt el.. A végén elég ha behajítanak egy gödörbe, azt annyi.. nem izgat
2018. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Fiatal koromban mindig homokóra akartam lenni halálom után, aztán ez módosult arra, hogy szórják inkább szét a hamvaimat egy tengerbe. Mostanra meg már mindegy.
2018. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorom óta azt érzem, hogy nem fogok sokáig élni. Nem tudom miért de én sosem "láttam" magamat idősen, 35-40 éves koromnál tovább.

Hamvasztást szeretnék, utána pedig azt hogy a tengerbe szórják a hamvaimat.

2018. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Makkegészségesen, kb. 100 évesen szeretnék álmomban, a párommal együtt meghalni. Hamvasztásos és szórásos temetést szeretnék, nem szeretnék egyik rokonomra sem olyan terhet róni, hogy gondozni kelljen a síromat évtizedekig. Szeretném, ha a családom elutazna egy nyaralásra Portugáliába, és az óceánba szórnák a hamvaimat. Azért akarok hamvasztást, mert nagy para nálam, hogy egyszer csak magamhoz térek a koporsóban. :S
2018. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy képzeltem el az életemet, hogy fiatalon fogok meghalni. Vagy betegségben, vagy erőszak által, mindenesetre nem tudom magam idős nőként elképzelni, aki körül ott lebzselnek a macskák és-vagy unokák.
2018. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Idősen szeretnék meghalni, amikor még ép vagyok fizikailag és pszichikailag is. Egyszerűen csak aludjak el és kész. Ne fájjon, ne szenvedjek, ne gondolkozzak azon "mikor jön (végre) el".

Azt szeretném, hogy elhamvasszanak és szétszórjanak valahol. Esetleg ha a szeretteim ragaszkodnak a fix emlékhelyhez, akkor ültessenek egy fát, tegyenek egy táblát alá az urnámmal és ennyi.

A világ legnagyobb hülyeségének tartom milliókat költeni egy sírhelyre.

2018. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A családommal, legközelebbi barátaimmal akarok lenni miközben már haldoklom, a saját hatalmas házunkban.

Itt beszélgetünk, emlékeket felelevenítünk, majd DMT-t iszok, vagy Heroinnal belövöm magam amíg meg nem halok.

Úgyis meghalok, akkor had legyen a végén hatalmas élvezetem.


Akkor lenne jó meghalni, amikor már a fizikai testemmel nehéz együttműködni, sok a fájdalom, kellemetlenség vele.


Nem érdekel hogy mit csinálnak a testemmel utána.

2018. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!