Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopaták! Mivel lehet...

Pszichopaták! Mivel lehet felkelteni az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki más. De azok a "kedves" felhasználók akik most fent vannak az oldalon, válaszoljanak értelmesen.


Egy noname társatok



2018. márc. 25. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom szerintem mindenki a maga módján pszhiopata, egyébként én elméletileg tényleg az vagyok legalábbis sokan azt gondolják rólam (ahhoz képest szorongok sokszor) amire azt mondják hogy a pszhiopaták nem szoktak. :D szóval nem értem....amúgy van benne valami én általában hamar ráunok mindenre, valamiért a veszély a halálközeli élmények tudnak lenyugtatni ha túlélem vagy valami hasonló.

Valamikor a gyors hajtás

Amikor egy csaj leszop...de mindent hamar megunok szóval nem tudom inkább a veszély-re voksolnék sajnos...


:D :D rohadt idegesitő, próbálok is szedni rá valami gyógyszert régóta küzdök ezzel.

2018. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Először nézz át egy helyesírási szótárt, aztán menj el pszichológushoz, mert sok minden lehetsz de pszichopata nem ;)
2018. márc. 25. 22:59
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

:D:D:D Szóval utálod az embereket?


Önbizalmat akarsz kicsikarni azzal, hogy másokat krizizálsz feltéve hogy valaki beveszi hogy te magasabb intellginciával rendelekezel, tökéletesebb vagy mint az embertársaid? :P


Van egy rossz hirem nem pszhiopata vagy, hanem buta :D:D


Valóságban az összes megalázó szót benyelném tőled, csodálnálak cserébe és utána hátba szúrnálak :)

2018. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem igy is szoktál járni :O
2018. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdeném, hogy egy pszichopata figyelmét felkelteni elég veszélyes. Nem vagyok az de volt dolgom nárcisztikus/pszichopata emberrel és ezt csak lelkileg erős embereknek ajánlom.


Röviden, azzal tudod legjobban felkelteni egy ilyen ember érdeklődését, ha naivan csodálod, belemész a játékaiba, átadod neki a saját magad feletti uralmat, elviseled a dolgait (hisztik, számonkérések, megalázás), és imádd, imádd, imádd őt. Ja és legyél lelkileg sérült, mert ez csak úgy fog menni.

2018. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat! :) (irónia)
2018. márc. 25. 23:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5
2018. márc. 25. 23:10
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Téged szerintem csak jól seggbe kéne b**ni.


De ezt most komolyan mondom :D:D mindegy azért pacsi egy állat vagy.

2018. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Drogok, ingyen drogok (!!!!!), szórakoztató személy, potenciális áldozat, befolyásos személyek (ki lehet használni), könnyen befolyásolható és tönkretehető nők,

lehetőség mások bántalmazására, befolyásolására saját szórakoztatás érdekében, fegyverek, pénzszerzési lehetőségek, lehetőség az izgalomra.

2018. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Te nem pszichopata vagy hanem egy idióta. Persze tudom, hogy jó azzal áltatnod magad, hogy különleges vagy de igazából nem az a megoldás, hogy a itt mutogatod, hogy milyen defektes vagy. Csinálj inkább valami értékeset az életedben.
2018. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!