Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta normális wc-zés közben...

Mióta normális wc-zés közben a telefont nyomkodni?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni kb 2 éve egyre gyakrabban olvasom neten vagy ismerősöm meséli hogy "wc-zés közben pörgettem a facebookot" meg "mint minden normális ember nézegettem a facebookot miközben végeztem a dolgom".. Én vagyok maradi hogy nem viszem soha még a fürdőbe sem a telefonom és nem csak higéniai szempontból hanem úgy anblokk vagy miért csinálják ezt az emberek? nem bírnak ki 5-10 percet? nem vagyok öreg 21 éves vagyok de nem értem mégsem hogy ezt mégis miért?

2018. márc. 26. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Hallod, ahhoz aztán tényleg k.rvára semmi közöd, hogy ki mit csinál vécézés közben.
2018. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire fel ez a negatív komment én csak feltettem a kérdést hogy a függőség áll-e a háttérben.
2018. márc. 26. 22:18
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem normális, az én ismerőseim nem csinálnak ilyet.
2018. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
lehet függők lettek
2018. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A hangsúly a kérdésemben inkább azon van hogy gyakran olvastam már azt a mondatot hogy "mint minden normális ember" azaz akik ezt csinálják azt hiszik hogy minden ember szerint ez normális vagy mintha már telefon nélkül nem lenne élet a fürdőszobában..
2018. márc. 26. 22:21
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

A három közeli barátomból egy csinálja ezt tudtommal.


Én is csak bemegyek, max. kettő, ritkán öt perc alatt elvégzem a nagydolgomat és ennyi.

2018. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Öt perc alatt kiszarod magad? WOOOW...
2018. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Én speciel azért telefonozom wc-n és fürdés közben mert olyankor le tudom amit akarok és nem mondjuk beszélgetés közben nyomom a telefont
2018. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem hinném, hogy feltétlenül függőség, egyesek sokáig trónolnak ott s unatkoznak. Régen könyveket, újságokat vittek, most nem meglepő, hogy telefont.

A párom ramokat nézeget vagy procikat :)

Én nem viszek semmit, nem is tart sokáig és gondolataim úgyis vannak mindig.

De oké, hogy más olvasgat, főleg, ha félórát van bent.

2018. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
74%
Mióta van mobil. Előtte meg olvastak, azért volt sok vécében újságtartó. Mondjuk én sosem viszem be a telefont, elvégzem a dolgomat aztán kijövök, kész. De tesóm pl. már a nokia 3210-es idején is "kígyózott" szarás közben.
2018. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!