Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a súly jónak számít?

Ez a súly jónak számít?

Figyelt kérdés

Ez soványnak, vagy átlagosnak számít? (Esetleg ducinak)

13 lány/161-163 cm/37 kg


2018. márc. 27. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer írta ki
2018. márc. 27. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp vékony vagy. Sokan lehet egyből azt fogják mondani, hogy anorexiás vagy, de 13 évesen még el tudom képzelni, hogy ez még nem számít veszélyesen vékonynak. Viszont, ha kövérnek gondolod magad, vagy fogyózol/tervezel fogyózni, akkor tényleg anorexiás vagy.

Amúgy a súly mértékegysége a Newton és nem a kg :P

2018. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így szám alapján sovány, szerintem 45 kg-ig simán felmehetnél, de fogyni már ne fogyj semmiképp.
2018. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na megjelent egy fizikás. Khm-khm 2. válaszoló. :P

De amúgy igaz. Pláne, hogy a súly az függ a gravitációtól, a tömeg pedig nem. Ha nagy a testsúlyod, akkor elmondhatod, hogy rossz bolygóra születtél, de ugyanez testtömeggel nem mondható el. :D


Kérdező, szerintem vékony lehetsz, de ez nem feltétlenül jelenti, hogy híznod kell. Sportolsz?

2018. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem egy nagyobb szél simán elfújna...
2018. márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

K.rv@ sovány,mindenképp hízzál még.Én 163cm és 45kg vagyok,de még így is csontkollekció kategória.Anyud miért nem figyel oda jobban rád?Csoda hogy el nem fúj a szél,mint ahogy az előttem lévő írja.:D Nem is értem hogy kérdezhetsz ilyet,vagy trollkodsz vagy hajlamos vagy az anorexiára.

16/L

2018. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Kérdező, szerintem vékony lehetsz, de ez nem feltétlenül jelenti, hogy híznod kell."

Az ilyenekre ne is hallgass,biztos férfiú az egyed,ezért nem valami tájékozódott a lányok megfelelő testtömegindexéről.160-163cm-hez 50kg a megfelelő testsúly,45 a minimális,40 kiló alatti testtömeg már kórosan soványnak számít.

Lehetsz akármilyen sportos,ilyen testúly mellett hardcore "dudorodnak" a bordák.

2018. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!