Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ezt mondta Orbán...

Tényleg ezt mondta Orbán Viktor vgy ez csak össze van vágva? Mit gondoltok erről emberileg?

Figyelt kérdés

[link]


Tekerjetek 2:30-hoz és ott!


2018. márc. 28. 22:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nekem most megingott a hitem... :/
2018. márc. 28. 22:58
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

"Nekem most megingott a hitem... :/"


Miért is? Van benne vágás egyébként, de azt kihallani, ahol vágva van.

2018. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy ezt CSINÁLJA, az biztos.
2018. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy meg van-e vágva, de azt igen, hogy tartja magát ehhez.
2018. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeket nem most mondta, pl az első mondat, vagyis hogy "kormánynak nem az a dolga, hogy kormányozzon" még 2007-es asszem, és az MSZP kormány taktikájáról beszél épp a parlamentben.
2018. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Szóval ferdítés az egész. Szerintem ezek mind régi felvételek, mikor ellenzékként a szoci kormányt kritizálja. A sok hülye a kommentszekcióban meg azt hiszi, hogy ez valami mostani kiszivárgott felvétel. :D
2018. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem annyira nem érdekel a politika, hogy semennyire, szóval pártatlanul hallgattam végig.


Egyértelműen lehet hallani benne, hogy 2-3 mondatonként össze van vágva az egész.

2018. márc. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez egy régi beszédjéből van, amikor még az MSZP volt kormányon, róluk beszél, kicsit kifigurázva az akkori kormányt. Ezért is szomorú, hogy most semmiben sem különb a Fidesz, mint anno az MSZP volt.

Nincs összevágva, 8 éve mondta, de pont ez a lényege, hogy ugyanazt teszi, ami ellen küzdött régen.

2018. márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5: Lehet, hogy az MSZP kormanyzására gondolt, de egy ilyen mondaton nem nagyon lehet mit magyarázni: "A kormanynak soha nem az a dolga, hogy kormányozzon." És akárhogy is nézzük, utána tökéletesen leírta azt, amit a Fidesz- kormány ma tesz: ellenségkepet kell felépíteni, stb.
2018. márc. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem most megingott a hitem"


Jobb későn mint soha!!

Már csupán az a kérdés, hogy miért csak most??

Hiszen ezek régi felvételek!!!!

Mégis hány év kell ahhoz, hogy a fültől a tudatig eljusson????????????????

2018. márc. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!