Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook használók! Szerintete...

Facebook használók! Szerintetek átvertek engem, ha igen, hogy tudom jelenteni az alábbi problémával?

Figyelt kérdés

Az helyzet a következő: Egyik csoportba beírtam, hogy keresek egy rajzost, aki elvállalná, hogy megcsinál nekem néhány digitális rajzot. Írtunk egymásnak, mutatott rajzokat, és olyan megbízhatónak tűnt. Én küldtem neki a leírásokat, rendben ment minden, mondja, hogy ma elkezdi rajzolni.

2-3 órával ezelőtt írta, hogy megy akkor megcsinálni az első képet. Én meg mentem a saját dolgomat csinálni.


Előbb, amikor küldtem VOLNA a további leírásokat, ezt írja ki:


"Nem tudsz hozzászólni ehhez a beszélgetéshez.,,


Még a hozzászólását sem találom a bejegyzésem alatt, ahova írt nekem, hogy írjak neki. Amikor a kicsi ablakos chatben van, akkor annyit ír ki a neve helyett, hogy: Facebook felhasználó

Viszont amikor az egész oldalasba, a messengerbe, az üzeneteknél vagyok, akkor normálisan kiírja a nevét, viszont rákattintatni nem tudok sehogy, egyik esetben sem. Törölte magát, vagy letiltott engem? Az a része nem érdekel, hogy miatta a telefonomról elúszott 800 Ft-m, mert csak egy játékhoz kapott egy kis bónuszt ezzel. Az viszont igen, hogy elküldtem neki a saját terveimet. Igaz, képeket nem, viszont írásokat igen.


Ezt tudom jelenteni, vagy még várjak egy kicsit? Vagy esetleg van olyan beállítás, hogy addig nem lehet az illetőre írni, amíg nem jelentkezett be? :S



2018. ápr. 1. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném: A csoport ahova kiírtam, ahány éve benne vagyok, azóta csak pozitív tapasztalataim voltak. Mindenki segítőkész benne, ezért most is könnyedén bíztam meg látatlanban. :/
2018. ápr. 1. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
törölte magát az embered valószínűleg
2018. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem letiltott.
2018. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Abban az esetben ha letiltott, tudnám valahogy jelenteni?
2018. ápr. 1. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha letilt rá se tudsz keresni FB-n.
2018. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
max a csoportba tudod megírni, hogy hogy jártál
2018. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem fognak csinálni semmit. Jelentgetheted, de nem fogsz elérni érdemi eredményt. Legközelebb legyél óvatosabb.
2018. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!