Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is sokszor volt...

Veletek is sokszor volt olyan, hogy szénné égettétek magaktokat a suliban?

Figyelt kérdés
Például átáztatok menstruációkor stb.
2018. ápr. 1. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

"átáztatok menstruációkor"

Aki ezen röhög és megaláz miatta, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2018. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha sokszor nem is, de akadt sajnos néhány esetem.

Az egyik ilyen akkor történt, amikor francia témazárót írtunk az osztályban. Néma csend volt a teremben, én pedig elkezdtem érezni, hogy szellentenem kell. Egy darabig visszatartottam, de egyre jobban zavart, úgyhogy gondoltam diszkréten kiengedem magamból egy néma, lapos puki képében.

Ám sajnos homokszem került a gépezetbe, ugyanis egy olyan hangos fingást sikerült produkálnom, hogy szerintem még az udvaron tesizők is hallották. Hiába is próbáltam volna letagadni, mindenki látta, hogy, hogy elvörösödtem kínomban, és egyébként is hallották, hogy felőlem jött.

Szerencsére ez már az utolsó évben történt, de az év hátralévő részében már nem mostam le magamról ezt a szitut.

2018. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!