Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lele Pons? Többi lent

Lele Pons? Többi lent

Figyelt kérdés

Én addig nem is hallottam Lele Ponsról amíg nem láttam Végh Dórj videóját (dolgok amiket utálok). Miután megnéztem (kommenteket még nem olvastam) egyböl el is ítéltem, hogy pfuj ki ez a csaj és milyen undorító már, hogy letörli a barátnője videóit mert féltékeny rá. Aztán egyszer csak unatkoztam, és gondoltam egyet, hogy megnézem ez a Lelét, hogy milyen videókat csinál. Rákerestem Instán és megnéztem pár videóját. Megmondom őszintén, hogy nekem rohadtul tetszettek a videói és úgy a csaj is szimpi volt, mert egyáltalán nem olyan mint a többi ,,celeb'' hogy csak tökéletes, agyon szerkeztett fotoókat, videókat rak ki magárol. Megmondom őszintén Lele-fan lettem. Aztán miután már az összes videóját agyonnéztem, elkezdtem figyelni azt is, hogy kik szerepelnek vele a videókban. Ugye ott van Hannah, a legjobb barátnője, Inanna, egy barátnője, meg ott van Twan. Meg ugye persze ott van Juanpa. Hirtelen nem tudtam, hogy ők most barátok, vagy együtt járnak, mert az biztos, hogy nagyon kötődnek egymáshoz. Na és akkor én itt elkezdtem nyomozni, hogy akkor most hogy is van ez. Nos. Eléggé sok érdekes dolgot találtam. Pl egy videót, ahol Juanpa mégkéri Lele kezét, egy klippet, amibe közösen szerepelnek (Downtown), és Végh Dóri videója alatt egy ilyen kommentet: "Lele járt(vagy jár nem tudom) Juanpa Zuritával. Amanda kettőjük közé akart állni. Ezért törölte Amanda cuccait,,.

Tehát:

Ezek lennének a kérdéseim:


1. Lele és Amanda min vesztek össze, Lele miért törölte a videóit? (Ha egyáltalán törölte)


2. Juanpa tényleg járt Lelével?


3. Akkor most Juanpa és Lele járnak?


4. Juanpa Lelét, és Amandát is követi, sőt még Amandának néhány videójában szerepel is. Akkor ez most hogy van? Juanpa mindkettőjükkel jóba van?


Hát ennyi lenne (tudom rohadt sok) és nagyon szeretném kérni, hogy valaki válaszoljon, mert elég jó lenne tudni ezeket.


Előre is köszi!


13/L



2018. ápr. 9. 21:37
 1/1 anonim válasza:
Először én is csak véletlenül akadtam rá Lelére. Nekem is szimpi, nem egy átlagos celeb, az biztos. Amandával pedig nem tudok róla, hogy összevesztek volna, bár ilyen részletesen nem követem a történéseket. Viszont ha jól "veszem le" Instagramról, akkor Juanpával valóban együtt vannak. Szeretem őket.:)
2018. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!