Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendori tulkapas!?

Rendori tulkapas!?

Figyelt kérdés

Az ocsemmel elmentunk setalni delutan 3kor, egy masik varosba atsetaltunk kb 4orat gyalogoltunk, este 7-8ra ertunk oda, aztan 9kor indultunk vissza fele. Anyam addogva kihivta a rendoroket hogy mar 9ora es nemvagyok otthon, en 22 eves fiu vagyok ocsem 13 eves szinten fiu, a fouton meg is talaltak minket amint megyunk vissza fele innen kezd erdekes lenni:

Megaltak visszatolattak,:

Rendor:(3man voltak) joestett

En: hello

R:este van van bameg

Itt kiszalt az autobol faxopozott mindenhogy szidott meg kerdere vonta hogy mi a "faxomrrt" setaltam 6orat a 13eves ocsemmel, meg fenyegetozptt is joparszor hogy megver meg stb hogy meg amikor visszavittek mindet akkor is mondta hogy tudta hogy egy gyokr fogykos rtek vagyok stb.. a tobbi rendor az nem mondtott semmit, anyam elott is mondta, hogyha megegyszer kijonnek akkor nemuszom meg stb vagy

10x minimium fenyegetett a megveressel. Iszonyatan borzalmas volt ezt atelni foleg hogy semmien rendorsegi ugyem meg semmi torvenytelen dolgott meg csinalok de olyan modon viselkedet velem a rendor hogy az felfoghatatlan..



2018. ápr. 10. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Sírok! :D

Igaza volt, 3 rendőr a te phaszságod miatt van lefoglalva.

2018. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt meg kell értened, hogy igazuk volt. Anyukád gítva őket, akik nem lettek volna kötelesek elindulni, hisz ha jol tudom, 24ó.-nak kell eltelnie egy eltünésnél. Azt pedig kiemelném, hogy egy kiskorú társaságával voltál. Itt nem neked kell bedurcizni, hanem inkább szót fogadni, hisz, a 3rendő is azért ment mert anyukátok féltett, és mmegvolt ilyedve...
2018. ápr. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve, ha anyudnak mondanátok nerre vagytok nem lenne ilyen probléma
2018. ápr. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Talan megf latda a hejesirassod es aszt nehezmenyezte... Egyébként nem volt valami okos ötlet, főleg úgy hogy az öcséd kiskorú. Tudtommal nem lettek volna kötelesek keresni titeket, csak 24 óra elteltével, az öcséd miatt. Magadra vess ha bárki más is mérges rád. 22 évesen lehetne több eszed is. Például jelezni a szüleidnek valamilyen úton módon hogy el mentek otthonról. Akkor el kerülhetőek az ilyen afférok.
2018. ápr. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!