Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tanacsolhatjak itt az...

Hogy tanacsolhatjak itt az emberek masoknak, hogy jarjanak kihivobban?

Figyelt kérdés

Lattam par kerdest, ahol ilyen jellegu kerdes volt kiteve, hogy a pasiknak azok a csajok kellenek, akiknek mindenuk ki van teve, bedolnek, kitoljak a melluket stb.es rengeteg olyan valaszt lattam, hogy azt tanacsoltak a kerdezonek, hogy tegye o is azt, mert egy prud lany.

Komolyan ilyeneket tanacsolnak itt masnak, aztan miert csodalkozunk, hogy ilyen selejt, felszines vilagban elunk?


2018. ápr. 14. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsd el, hogy a média, közösségi oldalak, internet mennyire megváltoztatja, felszínessé teszi az embereket. Nézd meg manapság a tizenéves lányokat... Egyébként nem minden férfinak kell ilyen nő, azoknak, akik erre buknak, azoknak ennyi az igényük. Én sem teszem ki mindenem, mert nem akarom, hogy bámuljanak vagy beszóljanak, plusz értelmét sem látom. Milyen érzés az, hogy egy pasit a csöcseiddel fogtál meg és mást nem is lát benned. Ha nőket az nem érdekel, hogy egyebet nem látnak bennük, akkor az a saját lelki szegénységük, a pasiknak, akiknek ez kell, azok miatt meg nem éri meg siránkozni.
2018. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!